Aquapalace Hotel Praha

Všetky články

Teplé obdobie láka na zaujímavé miesta - návšteva Prahy k takým rozhodne patrí.

Kde sa ubytovať, aby sa páčilo aj deťom? Rozhodne v AQUAPALACE HOTEL PRAHA.

Je to hotel priamo prepojený s obrovským aquaparkom, do ktorého majú hostia hotela vstup cez chodbu priamo v županoch.  Tie dospelácke sú v cene ubytovania. Na deti čakajú tobogány, veľké bazény, bazén s pirátskou loďou pre menšie deti, bazény pre úplne malinké deti, bazén s umelými vlnami, sauny aj pre detičky, veľký detský kútik, animačný program počas sezóny...

Hotel ponúka krásne rodinné izby s poschodovou posteľou, čo je pre deti  veľmi lákavé.

Rodiny tu dostanú vynikajúcu stravu. Raňajky sú v cene ubytovania, vynikajúci výber zdravých, klasických i sladkých jedál - priamo na mieste robené palacinky sú lákadlom pre všetky deti.

V reštaurácii je aj televízor a farbičky pre deti, ktoré už nevydržia papať a tak aj rodičia majú možnosť vychutnať pestrý výber jedál. Detský kútik je kúsok od reštaurácie.

Priamo pred recepciou sú rôzne pohyblivé zvieratká, na ktorých sa deti preháňajú a tak doprajú rodičom napríklad kávičku po dobrom jedle. A ani X-box pre väčšie deti nezostáva nevyužitý. 

Od hotela premáva zdarma doprava po najbližšie metro, takže auto stačí nechať v garáži a možte s rodinou spoznávať krásy Prahy.

V ponuke nájdete aj ubytovacie balíčky spojené s návštevou ZOO, Dinoparku, či Výstavy železníc. Každé dieťatko si príde na svoje.

  

 

 

AQUAPALACE HOTEL PRAHA