Topgal - školské tašky

Všetky články

 Kvalitná školská taška, to je www.topgal.sk

 

Keď sa povie „školská taška“ – tí starší z nás si hneď predstavia neforemné kožené bremeno na pleci, alebo na ramene, ktoré nám úspešne deformovalo chrbticu celých 8 rokov ešte v minulom storočí.

 

Tieto časy sú už však nenávratne preč a školská taška dnes predstavuje pre naše deti pomyselný vstup do sveta základnej školy. Pre každé dieťa je to po rokoch strávených v škôlke ozajstná zmena, na ktorú sa veľmi tešia a školská taška pre prváka je ich prvým kontaktom s týmto novým prostredím.

Preto je naozaj dôležité, aby sme my rodičia vyberali školskú tašku pre prváka vždy s ohľadom na charakter a povahu dieťaťa a sústredili sa na kvalitný a bezpečný produkt.

Školských tašiek a batohov je v obchodoch a na webe v rôzných cenových a kvalitatívnych reláciach nespočetné množstvo, niekedy je ťažko sa v tom dostatočne a s prehľadom orientovať.

 

Avšak existujú aj kvalitné webové stránky, ktoré takéto produkty ponúkajú. Dôkazom je aj eshop  www.topgal.sk, ktorý má v ponuke školské tašky pre prvákov, batohy do školy,  batohy na notebooky, či iné školské potreby. Ponúka naozaj široký sortiment kvalitných a cenovo dostupných výrobkov.

 

Webový portál www.topgal.sk vyhral už 3 x za sebou v súťaži www.shoproku.sk v kategórii „móda a oblečenie“.

Školské batohy od spoločnosti Topgal splňujú najprísnejšie kritéria kvality, dizajnu a bezpečnosti. Samo za seba hovorí skutočnosť, že za posledné tri roky sa reklamovalo len 0,5% z celkovej predanej produkcie. Batohy majú reflexné odrazové plochy, reflexné lemovanie po obvode batohu aj na popruhoch, blikačky a fluorescenčné pláštenky a vesty. Všetky školské batohy sú anatomicky tvarované a nastaviteľné, s dostatočne širokými popruhmi. Okrem bežne dostupných výrobkov portál www.topgal.sk ponúka aj exkluzívne kolekcie školských batohov kolekcie EUFORIA a NUNO, ktorá sa dajú zohnať len na tomto e-shope.

Výber školskej tašky pre prváka , či batoha do školy je dôležitým okamihom v živote dieťaťa. Školský batoh sa stane pre dieťa na dlhý čas strávený v základnej škole jeho jedinečným priateľom, ochráncom i pomocníkom, preto netreba podceniť jeho výber a spoľahnúť sa pri výbere na profesionálov.

 

 

www.topgal.sk