Tapety do detských izieb

Všetky články

Rozžiarte očká vaším deťom. Skrášlite im ich kráľovstvo.

Radi by ste svojmu dieťatku zútulnili jeho detskú izbičku, ale neviete ako na to? Okrem vhodného nábytku dodáte jeho detskej izbe ten správny šmrnc s pomocou interiérových doplnkov na stenu a i na podlahu. Inak povedané, moderné detské tapety a koberce môžu aj z obyčajnej izby vytvoriť útulné a atraktívne miesto na hranie. Deti zaujíma celý svet a vidia ho zo svojho jedinečného pohľadu. A v tom vám môžu pomôcť v interiérovom štúdiu Ambiente. 

Vytvorte vašim deťom tapetami raj na zemi

Tapety vytvoria z každej detskej izby útulný priestor ideálny na hranie a rozvíjanie detskej fantázie. V našej ponuke nájdete pestré, trendové a výnimočné kolekcie detských tapiet známych značiek,“ prezrádza konateľka firmy Zuzana Brunner.  Vďaka vhodne zvoleným tapetám, kobercom i ďalším textíliám, vytvoríte z detskej izby výnimočný dizajnový celok. Váš potomok sa tak razom môže vďaka dekoráciám ocitnúť v starovekom hrade, zoologickej záhrade, na exotickom ostrove či v rozprávkovom lese.

Výber tapiet by ste podľa slov Zuzany Brunner mali prispôsobiť najmä tomu, či v izbičke býva chlapec alebo dievča. „Pre dievčatá sú vhodné typické farby ako rozličné odtiene ružovej, oranžovej či žltej. Chlapci zas budú spokojní s modrými či zelenkavými tapetami. Pokiaľ do detskej izby zvolíte nadčasové tapety so vzormi rozličných pruhov, kociek či bodiek, budú vhodné aj keď dieťa podrastie, napríklad aj do izby tínedžera.“ Pamätajte tiež, že ak ide o malý priestor, uprednostnite skôr svetlejšie odtiene farieb s menšími vzormi, väčšie priestory zase zútulnia sýte tmavé farby. Pokiaľ sa chcete vyhnúť počmáraniu tapiet či ich znečisteniu, zvoľte umývateľné povrchy, ktoré váš problém hravo vyriešia.

Šmrcovné hranie sa na detskom koberci

Čo by to bola za detská izba bez kvalitného koberca, ktorý poslúži práve na hranie. V štúdiu Ambiente nájdete neuveriteľné detské vzory a farby, ktoré ohromia nielen vaše deti. Tak napríklad si môžete vybrať  koberec do detskej izby so známymi postavičkami z televízie, ale tiež jemnejšie vzory v pastelových farbách a odtieňoch. Všetky koberce sú zdravotne nezávadné a spĺňajú požiadavky európskych noriem. Vaše deti s týmito detskými koberčeky budú mať o zábavu postarané, zároveň však budú chránené pred chladnou podlahou.

Krásne dizajny a farby našich kobercov prinesú do každej detskej izby veselú náladu a skvelý priestor na rôzne detské hry,“ potvrdzuje Zuzana Brunner. Pokiaľ potrebujete poradiť od skúsenejších, môžete rovno v štúdiu osloviť skúsených dizajnérov a spolu s nimi vybrať tie najvhodnejšie doplnky, ktoré rozjasnia váš domov či izbu vášho dieťaťa. Funguje to jednoducho. Po obhliadke vášho interiéru vypracujú koncept, na základe ktorého získate lepšiu predstavu o tom, ako bude váš nový priestor vyzerať. „Ak budete s návrhom spokojný, v našej dielni ušijeme všetko z vybraných textílií na mieru. Zabezpečíme aj montáž a dekorovanie jednotlivých doplnkov, v prípade tapiet aj tapetovanie,“ uzatvára konateľka firmy.