Vyberajte letný tábor už teraz

Všetky články

Prečo vybrať letný tábor už teraz? 

 

Leto je ešte v nedohľadne, no ponuka detských táborov najväčšej detskej cestovnej kancelárie Slniečko je už dlhšiu dobu vonku. Niekomu sa to môže na prvý pohľad zdať priskoro, no pravda je taká, že skorý nákup letného tábora prináša mnoho výhod. Chcete vedieť akých?     

 

Najväčší výber táborov majú rodičia a deti práve v prvých mesiacoch samotného predaja. Ponuka     programov je široká a vyberie si naozaj každý. Pre najmenších sú tu Superhrdinovia a Slniečkovo.   Strední si prídu na svoje na Sunny Games či Bahama Banana, no a pre teenagerov je tu lahôdkový Pohoďák. V ponuke nesmú chýbať ani špecifické témy ako Sport camp, dobrodružný tábor 13.Komnata, Hollywoodsky tábor Sunny Wood  a mnoho, mnoho ďalších. Pre milovníkov mora a kúpania vyberajte tábor v zahraničí. Napríklad taký letný tábor v Chorvátsku nestojí veľa, dieťa uvidí kus sveta a cestovka mu zabezpečí poistenie aj pohodlnú dopravu.  

Pri výbere hrá veľkú rolu termín podujatia a poloha zariadenia, na ktorom sa samotný tábor koná. Skorým nákupom letného tábora si zabezpečíte to, že sa vám nebude termín tábora, o ktorý sa zaujímate, kryť napríklad s plánovanou rodinnou dovolenkou. Či už chcete mať dieťa kúsok od svojho domova alebo máte záujem o atraktívnu lokalitu, z ponuky CK Slniečko si určite vyberiete. Za spomenutie stoja napríklad strediská v Tatrách, na Liptove, na skok od Podhájskej, či na Duchonke. A to ani zďaleka nie je všetko!  

Skorý nákup rovná sa ušetrené peniaze. Už tradične dáva cestovná kancelária Slniečko do konca marca svojím zákazníkom zľavu 15€ na nákup tábora. Inak tomu nebude ani v jubilejnej dvadsiatej sezóne. Za ušetrené peniaze môžete svojím ratolestiam dopriať jeden z fakultatívnych výletov, ktoré sa konajú počas letného tábora. Na deti čaká najväčší zábavný park v strednej Európe Energylandia v Poľsku, Aquaparky Morávia, Tatralandia, Podhájska a prekrásna ZOO vo Viedni či Bojniciach.  

Aká vás zaujíma ponuka letných táborov na rok 2016, neváhajte navštíviť web cestovnej kancelárie Slniečko www.detskerekreacie.sk. Nezabúdajte, kto myslí na tábor v správnom čase, ušetrí a môže vyberať z viacerých termínov a lokalít.