Kamaráti z Trinity

Všetky články

Šiesti Kamaráti z Trinity pozývajú všetky detičky a ich rodičov do svojich hotelov, kde na nich čaká kopec zábavy, aktivít s animátormi a rodičov výborný wellness. Stačí si len vybrať svoju obľúbenú destináciu (Tatry, Vyhne alebo Senec) a my Kamaráti sa postaráme o tvoj nezabudnuteľný program počas pobytu u nás. A aby toho nebolo málo, máme pre vás pripravené špeciálne nové vystúpenie s úplne novými pesničkami a nebude chýbať ani naša kamatátka Nitka.

Tri hotely, každý špecifický a výnimočný s jedným spoločným prvkom - babyfriendly prístupom, vybavením a programom.


  • Bohaté animácie pre malých aj veľkých
  • Tématické víkendy vždy s iným programom
  • Koncerty Kamarátov z Trinity v každom hoteli počas celého leta
  • Tobogány a bazény
  • Adventure golf
  • MediaTro kinosála priamo v hoteli
  • Game Zone priestor pre väčšie deti s obľúbenými stolnými hrami alebo X-box kinect
  • Foodie - kulinárske štúdio, zábava pre celú rodinu, kde sa prostredníctvom špeciálnych kurzov zábavnou formou naučíte niečo nové z varenia. Kurzy sú určené jednotlivcom, aj celým rodinám.
  • Art Club-  špeciálne upravený ateliér pre potreby aktivít spojených s tvorbou a kreslením
  • Výborný wellness pre rodičov

 

 

KOPKO A SVETLUŠKA - to sú kamaráti, ktorých vždy nájdeš v Hoteli Sitno vo Vyhniach

V krásnej prírode Štiavnických vrchov ti predstavia veľký areál svojho hotela kamaráti Kopko a Svetluška. Vo vnútorných a vonkajších bazénoch sa môžete vyhrať za každého počasia. Všetky deti určite zaujme úplne nový detský vodný svet AquaFun, či dvojpodlažný suchý detský svet MiniMe. Pozornosti neunikne ani Adventure golf, alebo kurz varenia vo Foodie. Aktivít tu máme dosť, tešíme sa na teba.

 

 

 

  

 

 

 

 ČLUPKO A VLNKA - kamaráti z Hotela Senec na Seneckých jazerách

Všetky deti, čo milujú vodu, pozývame do nášho hotela s vlastnou plážou na Seneckom jazere. Veľký areál, megatrampolína, letné kino či kolotoč. Toto všetko nájdeš u nás. Pri všetkých aktivitách ti budeme robiť spoločnosť, každý večer si spolu zatancujeme, zasúťažíme a keď budeš chcieť ísť na tobogán, tak len cez cestu je veľký Aquapark Senec.

 

 

 

 

    

 

 

SKALKO A OZVENKA - to sú kamaráti z Tatier, ktorí bývajú priamo v Novom Smokovci v ich Atrium Hoteli.

Ak máš rád prírodu, turistiku, či v zime poriadnu lyžovačku, tak potom Atrium Hotel sa ti bude určite páčiť. Okrem kamarátov Skalka a Ozvenky, tu nájdeš novootvorený vodný svet, takže sa nebudeš nudiť ani za zlého počasia. Všetky deti určite poteší veľký detský svet MiniMe, herňa Game Zone, alebo zábavné varenie vo Foodie.

 

 

 

 

   

 

 

 

www.trinityhotels.sk