Zábava pre celú rodinu!

Všetky články
Zábava a dobrodružstvo pre celú rodinu!
 
Pre mnohých Slovákov patrí k výletu do Burgenlandu cykloturistika alebo uvoľňujúca návšteva termálnych kúpeľov. Pre všetkých, ktorí hľadajú dobrodružnú zmenu, je tu vho
dná alternatíva. Uprostred zvlnených pahorkov, len niekoľko kilometrov od Neziderského jazera,ponúka Familypark s rozlohou 145 000 m² mnohé atrakcie pre všetky vekové kategórie. V štyroch rôznych tematických svetoch – Zážitkový hrad, Rozprávkový les, Farma a Dobrodružný ostrov – vástunajší maskot, kocúr Filippo, pozýva na pestrú výpravu plnú zábavy a akcie.
 
Odvážni návštevníci sa môžu na rodinnej horskej dráhe Rattenmühle vypraviť na adrenalínovú jazdu pomedzi koruny stromov dubového lesa alebo nasadnúť do Leonardovho lietajúceho stroja a vyletieť do výšky až 20 metrov. Tí, ktorí hľadajú niečo menej adrenalínové, môžu preletieť ponad tunajšiu farmu na reťazovom kolotoči Apfelflug. Z veže Römerturm si návštevník užije úžasný 360-stupňový výhľad na okolité pahorky a Neziderské jazero.
 
Pestrú ponuku tu však majú aj pre tých najmenších. Spolu s rodičmi alebo starými rodičmi sa môžu povoziť na vlaku alebo preskúmať farmu na traktore. U malých hostí sú veľmi obľúbené tunajšie zvieracie výbehy. V hladkacej ZOO, na Malej farme tety Mizzi, môžu kozy a ovce hladkať a sledovať úplne zblízka.
 
NOVINKY 2016: Krähennest & Froschhüpfer Vranie hniezdo & Žabací skok
 
Kto vylezie do Vranieho hniezda, môže sa tešiť na 40-metrovú toboganovú dráhu. Zábavný bonus: Kozy z hladkacej zoo môžu po drevených mostíkoch okolo toboganov vyjsť do výšky až 8 metrov a pozorovať deti pri zábave. Na kolotoči Froschhüpfer sa priamo na brehu rybníka veselo povozia na žabacom chrbte aj najmenší návštevníci parku.
 
Okrem mnohých pojazdných atrakcií ponúka Familypark aj veľa ďalších dobrodružstiev, napríklad na zážitkových a vodných ihriskách, v lezeckých záhradách, hudobnom divadle a pri spoločných hrách, pri ktorých je naozaj čo objavovať.
Familypark však pre vás má pripravené nielen atrakcie. Celý areál parku je naplnený idylicky pôsobiacimi miestami. Návštevu parku obohacujú pestrofarebné záhony, mostíky cez potok a tvarované živé ploty plné fantázie.
 

A splnia sa tu aj všetky kulinárske želania. Okrem obľúbenej rakúskej klasiky ponúka 15 gastronomických kútikov špeciálne jedlá zladené vždy pod
ľa časti parku, v ktorej sa nachádzajú. Vďaka tomu si môžete v sedliackom hostinci na Farme užiť poriadny kus bravčového pečeného alebo v stredomorskej reštaurácii na Dobrodružnom ostrove objednať grécky šalát a cítiť sa úplne ako na dovolenke.
 
Familypark je viac než len park s jednotlivými atrakciami. Ponoríte sa v ňom do úžasného sveta plného zábavy a dobrodružstiev, ktorý bol až do najmenších detailov stvorený s fantáziou a kreativitou. Ideálny výletný cieľ v bezprostrednej blízkosti Neziderského jazera. Miesto, kde sa cítia dobre rovnako mladí i starí.
 
Otváracie hodiny
19.3. - 30.9.2016     denne 9.- 18. hod.
1.10.- 26.10.2016    denne 10 - 17 hod.
Denný lístok € 21,50
Deti do 3 rokov majú voľný vstup!
 
 
 
Ďalšie informácie o Familyparku nájdete na adrese www.familypark.at