Vaše miesto v Tatrách.

Všetky články

Hotel Solisko**** Štrbské Pleso

 

Hotel Solisko**** leží v krásnom prostredí Vysokých Tatier, v tesnej blízkosti samotného Štrbského Plesa. Toto miesto je ideálnym východiskovým bodom pre návštevníkov nielen v lete, ale aj  v zime. Počas zimných mesiacov môžete zažiť skvelú rodinnú lyžovačku v neďalekom lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso a hotelový skibus Vás odvezie priamo z hotela na svah.

Počas letných dní si príde na svoje každý, kto má rád turistiku, romantické prechádzky okolo plesa, člnkovanie na plese, behanie a iné . V neposlednom rade aj Vaše deti, pre ktoré máme pripravený bohatý animačný program počas celého leta.

Všetko na jednom mieste...

Hotel Solisko je rodinný hotel, ktorý disponuje pohodlne zariadenými rodinnými izbami, ktoré poskytujú maximálny komfort nielen pre rodičov, ale aj pre deti všetkých kategórií.  Kým sa naši animátori budú venovať Vašim deťom , Vy sa môžete zrelaxovať v našom  wellness centre, posedieť si na hotelovej terase, a vychutnať si kávičku alebo jednu z našich špecialít z jedálneho lístka a pri tom sa kochať pohľadom na okolité štíty. Detský kútik je súčasťou reštaurácie a je oddelený ,,pomyselnou“ stenou, cez ktorú môžete pozorovať Vaše deti a pri tom sa v pokoji najesť.

V areáli Hotela Solisko, ktorý siaha až k Štrbskému Plesu,  budeme počas leta organizovať rôzne zaujímavé podujatia a to nielen pre deti, ale aj pre dospelých. V podobe interaktívnych hier, bábkového divadla v prírode , školy tanca, animáciách s hotelovým maskotom, či folklórnych slávnosti, spoznaj zvieratká , ktoré žijú v Tatrách (v spolupráci s TANAPOM) a iné.

Logo hotela v tvare slniečka nakreslili a vymysleli deti a v tejto súvislosti vznikol aj náš hotelový maskot pán SLNIEČKO.

Pán SLNIEČKO naučí vaše deti  hotelovú hymnu o slniečku a spoločne sa zabavíme.

www.hotelsolisko.sk