Trendy oblečenie pre deti

Všetky články

 

 

          MÁME RADI DET -  Trendy oblečenie pre deti  

 

Je úžasné deťom plniť detské sny. Z vlastných skúseností vieme, že dieťa poteší vždy niečo trendy z ich obľúbených rozprávok. Či je to už tričko, školská taška, šiltovka, peňaženka či hračka, vždy je to milé a poteší. Deti obzvlášť žijú vo svojom rozprávkovom svete. My sa snažíme s láskou predávať tieto krásne vecičky vždy aktuálne, trendové a za čo najrozumnejšiu cenu. Jedná sa o originál licencovaný tovar z EU.

Disponujeme s veľmi veľa rozprávkových motívov ako napr. Mimoni, Frozen, Minnie, MIckey, Dory a Nemo, Cars, Violetta, Peppapig, Máša a medveď či v neposlednom rade i futbalové kluby ako FC Barcelona či Madrid......

  

Všetko čo poteší deti, poteší aj nás. Sme eshop a je možný aj osobný odber vo Zvolene. Snažíme sa mať skladom vždy rôzne veľkosti, široký záber motívov a druhov tovaru. Pred Vianocami nájdete u nás aj hračky. Robíme rôzne akcie, zľavy, na sociálnych sietiach rozdávame darčeky. Snažíme sa k Vám byť čoraz bližšie a radi uvítame s Vami komunikáciu .

Zoberte deti do kina  na peknú rozprávku, čítajte im rozprávkové knižky, rozprávajte sa len tak o všeličom možnom, hrajte sa s nimi .....Deti Vás budú milovať, lebo milujú rozprávky. 

Pomôžte deťom niečo pekné vybrať pre potešenie z nášho eshopu. Či sú to plavky, osušky, slnečné okuliare, šiltovky, obuv, hračky či veci do školy. Urobíte im radosť.

www.nina-fashion.sk je tu pre Vás, kľudne nám napíšte alebo zatelefonujte. Vieme zabezpečiť tovar aj špeciálne podľa Vašej požiadavky. Radi poradíme, ale aj premeriame. 

DOROZPRÁVKOVA PRIATELIA