Zimná dovolenka v Rakúsku

Všetky články

Lákavé ponuky na zimnú dovolenku v Rakúsku pre rodiny s deťmi

Z postele rovno na zjazdovku vo Východnom Tirolsku

Východotirolský 1. rodinný wellness hotel leží priamo pri dolnej stanici lanovky vlastného lyžiarskeho strediska Hochpustertal.

Sillian a lyžiarske stredisko Hochpustertal ležia na hranici s južným Tirolskom, nadmorská výška a poloha svahov sa starajú o „dobre vystlanú“ zimu s vysokou zárukou prírodného snehu, slnka z juhu a priam filmového pohľadu na Dolomity. Na dvoch náročnejších zjazdovkách do údolia a alternatívnych tratiach s výškou snehu po kolená si môžu hostia naplno užiť zábavu na lyžiach. Rodiny budú profitovať z väčšieho detského klubu a nového klubu pre tínedžerov Teenie Club 12+. Od júla sa za štyrmi hviezdičkami hotela objavilo po prvýkrát označenie „Superior“. Nový interiérový dizajn s množstvom dreva, kože a ručne vyrobenými detailami zažijete hneď pri vstupe do „vidiecko-lifestylových“ izieb, ako aj kvalitne vybavených kúpeľní. 3.000 m² wellness zóna prešla tiež prestavbou.

(c) Schultz-Gruppe

 

Naša ponuka pre vás: Rodinný žolík na slnečnej strane 

-gurmánska polpenzia

-3000m² wellness zóna s priestorom pre deti

-priamo pri vlastnom lyžiarskom stredisku

-detský klub Häppi Päpi Kinderclub, Teenieclub 12+

-denný aktívny a športový program

-služby Skipass-Service

Cena od € 124,- na osobu a noc vrátane gurmánskej polpenzie v dvojlôžkovej izbe Dolomiten Residenz****S Sporthotel Sillian. Deti od 3 do 6 rokov sú len za € 27/deň, mládež do 18 rokov má na izbe s rodičmi zľavu 50 % -aj na skipas! 

(c) Schultz-Gruppe

 

Ski)Hit Osttirol & Rodinný bonus

Vďaka „100% slnka, snehu & lyžiarskeho potešenia“ patrí ľadovec  Mölltaler Gletscher k tajným tipom medzi poprednými lyžiarskymi strediskami do 20 km zjazdoviek. Deti do 6 rokov lyžujú zadarmo, deti a mládež od 6 do 18 rokov majú jedinečnú 50 % zľavu.

Na ľadovci Mölli to majú nadšenci lyžovania nebesky modré na snehobielom: na vrchu ich čaká 140 cm prírodného snehu, na strednej stanici lanovky ešte stále dobrých 40 cm. Na záruku snehu sa môžete v jedinom korutánskom ľadovcovom lyžiarskom stredisku naozaj spoľahnúť – neprerušene až do 7.mája 2017. Ako jedno z 8 Ski)Hit lyžiarskych stredísk vo Východnom Tirolsku a Korutánsku sa ukazuje vďaka pravidelným investíciám do záruky snehu a kvality zjazdoviek stále v najlepšej forme. V najvyššie ležiacej zimnej záhrade Rakúska v nadmorskej výške 2.800 m sa oplatí pohľad na 30 tritisícoviek.

(c) Schultz-Gruppe

 

Naša  ponuka pre vás: Týždne rodiny na ľadovci Mölltaler Gletscher 

-7 nocí v prázdninovom apartmáne pre 2 dosp. + 2 deti do 17,9 rokov (bez upratovania & turist. poplatku) 

-6 -dňový skipas Ski)Hit

-100% istota snehu

-žiadne čakanie

-perfektne upravené zjazdovky

Cena od € 1.838,-

 

 

(c) Schultz-Gruppe

  

Ak chcete vedieť viac o ponukách na strávenie voľného času v Rakúsku prihláste sa na odber nášho newslettra TU