Výlet do Familyparku

Všetky články

Začiatok sezóny v najväčšom zábavnom parku Rakúska

 

Vyberte sa na výlet do Burgenlandu a objavte Familypark – najväčší zábavný park Rakúska– ktorý sa nachádza iba niekoľko kilometrov od Neziderského jazera.

                                                                          

Rodinný park ponúka zábavu a dobrodružstvo pre celú rodinu. V 4 rôznych tematických celkoch „Bauernhof“, „Erlebnisburg“, „Abenteuerinsel“ a „Märchenwald“ nájdete horské dráhy „Götterblitz“ a „Rattenmühle“, kolotoče, ako je „Apfelflug“ a vodné atrakcie, napríklad „Krokobahn“. Súčasťou parku sú tiež zážitkové a aktívne zóny, Rozprávkový les a zoo, kde si deti môžu zvieratká aj pohladkať.

 

Tento rok máme pre návštevníkov tematického celku „Bauernhof“ pripravené dve nové atrakcie. Najmenším sa určite bude páčiť „Gockeljagd“, keď budú vo dvojici utekať na veľkom kohútovi cez stajňu a gazdovstvo pred nahnevanou babkou na motorke. V parnom vlaku „Waldexpress“ si celá rodina užije nostalgickú jazdu cez les a lúku, počas ktorej bude môcť pozorovať veľa dojímavých scén zo života zvierat.

 

Po takýchto dobrodružstvách dostanú malí i veľkí objavitelia určite hlad. Na jeho utíšenie môžu využiť niektoré z 15 rôznych gastronomických zariadení v parku. Z ich ponuky – od rezňov cez čerstvo upečenú pizzu až po rozličné šaláty – si vyberie naozaj každý.

Cez Veľkú noc navštívi maskota parku Filippa špeciálny hosť: veľkonočný zajačik! Už sa teší, ako sa s ním vyberiete na veselé hádankové preteky po celom parku.

Od 1. apríla vás kocúr Filippo a celý tím Familyparku veľmi radi privítajú!

Otváracie hodiny a ceny:

Sezóna 2017: 1. apríl – 26. október

1. apríl – 30. september od 9:00 do 18:00 hod.
1. október – 26. október od 10:00 do 17:00 hod.

Denný lístok (od 3 rokov): 23 euro
Deti mladšie ako 3 roky: vstup voľný
Skupinový lístok (od 20 osôb, iba po predchádzajúcom ohlásení): 18,50 Euro na osobu

Ďalšie ceny a informácie nájdete na www.familypark.at

 

 

(C) Familypark_LeonardosFlugmaschine_Matula                            (C) Familypark_Drachenbahn_Hollunder

 

(C) Familypark_Waldtierrennen_Familypark                           (C) Familypark_Apfelflug_KRASNANSKA