Rodinná dovolenka v Burgenlande

Všetky články

 

 

Vitajte na rodinnej dovolenke v Burgenlande, v regióne, ktorý patrí k najpriateľskejším k deťom. Podarujte vašim deťom bezstarostné dni plné slnečných zážitkov.  Výber je veľký – od čľapotania sa  v rodinných termálnych kúpeľoch; ako napríklad  Allegria Resort Stegersbach a St. Martins Therme & Lodge alebo v Neziderskom jazere, cez akciu na detskej opere a vo Familyparku, až  po bicykel a jazdu na kanoe.  

U nás vás bude  okamžite sprevádzať šibalský sprievodca menom „Ottokar Storch“. Ottokar má vždy slnko v srdci a na bruchu ako aj tie najlepšie  tipy na rozmanitú zábavu počas dovolenky v Burgenlande.      

Je  jedno, či idete na letnú rekreáciu alebo zimnú dovolenku, víkendový alebo popoludňajší výlet – v Burgenlande sa rodinám darí dobre. K tomu  treba prirátať množstvo atrakcií, ako aj panónskych hostiteľov, napr. prázdninová dedina Vila Vita Pannonia, ktorí vám  ponúkajú širokú paletu najrozličnejšieho ubytovania pre vašu dovolenku v Rakúsku.

Pravými rodinnými špecialistami sú členovia združenia Best for family, ku ktorým patria najlepšie rakúske rodinné hotely v Rakúsku, útulné prázdninové penzióny a chalupy, ako napríklad  rekreačný dom Burgenland  a romantické gazdovské dvory rovnako ako jediné kúpele pre bábätká Sonnentherme Lutzmannsburga najväčší  zábavný park v Rakúsku.  

Na jedinečné objaviteľské cesty láka  šesť prírodných parkov a Národný park Neusiedler See – Seewinkel.  Cyklotúry, zážitky počas kúpania,  podujatia od detského muzikálu až po dobrodružstvo v múzeách a výletné ciele ako hrady, opičie dráhy a westernové mestečko sľubujú kopu  zábavy a napätia. V termáloch si budete žiť na “vysokej nohe” medzi obrovským toboganom a kanálom s divokou vodou.  Takto sa vaša dovolenka v najvýchodnejšej spolkovej krajine Rakúska  stane nezabudnuteľným zážitkom.  

V Burgenlande totiž vieme:  Pokiaľ sa malým darí dobre, majú veľkí dovolenku

Viac informácií k výletným cieľom a rodinným ponukám v Burgenlande nájdete tu:

Slnečné vyhliadky: tie najlepšie ponuky v Burgenlande. Panónski hostitelia vás očakávajú s atraktívnymi balíčkami a pozývajú vás na dovolenku do najvýchodnejšej spolkovej krajiny Rakúska.  Tu sa dostanete k Top ponukám: