Statok Puchner Birtok v Bikal

Všetky články

 

Statok Puchner Birtok v Bikal, výborný hotel aj pre rodinu s deťmi

Na úpätí pohoria Mecsek sa v malebnej krajine ukrýva Statok Puchner, schovaný na 14 hektárovom pozemku a obklopený vzácnymi starovekými stromami. Vedľa statku sa nachádza Zážitkový park Bikal, kde stredovek ožíva.                                                                                                                                                              


 

 

Zámocký Hotel Kaštieľ Puchner

Ubytovanie

 

Hostia sa môžu tešiť na pohodlné tematické izby. Milovníkov aristokratického života radi uvítajú v romanticky zariadených izbách a apartmánoch zámku, pre fanúšikov kvalitných wellness služieb je tu ubytovanie v kúpeľnom dome- Fürdőház, pre väčšie rodiny, skupiny  priateľov a firmy sú zasa k dispozícii komfortné Vendégházak vo francúzskom štýle. Určite by ste sem mali zavítať v prípade, že si chcete užiť ubytovanie v stredovekom, alebo renesančnom štýle. Je to ozaj zážitok.

V hoteli ponúkajú aj výhodné rodinné akciové balíky, v rámci čoho sú deti do  10 rokov zadarmo.

Strava

Hoteloví hostia si môžu vyberať aj z rôznych typov reštaurácii. Raňajky a večere sú v rámci polpenzie podávané formou bohatých bufetových stolov. V špeciálnych balíkoch je v ponuke aj neobmedzená konzumácia nápojov, v prípade polpenzie. 

Služby pre rodiny s deťmi

Zámocký Hotel Puchner je priateľský rodinám. Pracovníci hotela sa snažia o to, aby počas pobytu bola celá rodina spokojná. V hoteli nájdete všetky potrebné prostriedky k starostlivosti o dieťa (detskú vaničku, nočník, detské toalety a mnoho iného). V hoteli zabezpečujú aj opatrovanie deti počas raňajok a večera, alebo aj cez deň, aby si aj rodičia oddýchli . Deti poteší aj detské ihrisko a detský bazén, kde sa môžu vyšantiť.

 Wellness a vonkajší bazén

Hotel je baštou relaxácie a oddychu. Francúzske kúpele,  kúpele s marockou atmosférou a renesančný palácový kúpeľ, čaká na milovníkov kvalitných wellness služieb. Okrem toho na záhrade hotela nájdete aj veľký plavecký bazén. Detský bazén sa nachádza vedľa infra a fínskej sauny.

Máte záujem o ubytovanie? Navštívte stránku hotela. 

Zážitkový park, kde ožíva stredovek

V bezprostrednej blízkosti hotela sa môžete zúčastniť cestovania v čase, pretože v jeho susedstve otvoril svoje brány prvý tematický Zážitkový park v Maďarsku. Návštevník parku sa odrazu ocitá v stredoveku a môže spoznávať každodenný život stredovekého človeka, vidieť jeho zvyky. Zaujímavé je predstavenie jednotlivých remesiel. Tú zázračnú atmosféru vám zabezpečí tím skúsených hercov a animátorov, remeselníci a jazdci. V parku sa aj dospelí môžu stať opäť deťmi, tu sa celá rodina zaručene dobre zabaví. Hostia parku sa môžu zapojiť a stať sa takto aktívnymi členmi predstavenia, môžete si vyskúšať panciere, zúčastniť sa turnaja, zacvičiť si lukostreľbu....

V parku samozrejme nájdete aj zvieratká, ktoré čakajú na vaše pohladkanie, ale popri predstaveniach majú v ponuke aj bohatý divadelný program.

Rezervujte si pobyt ešte dnes a navštívte tento jedinečný zážitkový park s jedinečnou atmosférou stredoveku. Tešiť sa môžete na jeden, aj viacdňové rodinné dobrodružstvo:)

Viac info o parku nájdete tu.