Zábava cez letné prázdniny

Všetky články

 Familypark -  Dobrodružstvá a zábava cez letné prázdniny

 

Vyberte sa na skvelý výlet do Burgenlandu a objavte Familypark – najväčší zábavný park Rakúska– ktorý sa nachádza iba niekoľko kilometrov od Neziderského jazera. 

 

Rodinný park ponúka zábavu a dobrodružstvo pre celú rodinu. V 4 rôznych tematických celkoch Gazdovský dvor („Bauernhof“), Zážitkový hrad („Erlebnisburg“), Dobrodružný ostrov („Abenteuerinsel“) a Rozprávkový les („Märchenwald“) nájdete napr. horskú dráhu „Rattenmühle“ a kolotoč „Apfelflug“. Počas mimoriadne horúcich letných dní sa môžete ochladiť pri vodných atrakciách, ako sú „Krokodília dráha“, „Lietajúce ryby“ alebo „Neptúnov vodný svet“. Súčasťou parku sú tiež zážitkové a aktívne zóny, tônistý Rozprávkový les a zoo, kde si deti môžu zvieratká aj pohladkať.

 

Tento rok máme pre návštevníkov Gazdovského dvora pripravené dve nové atrakcie. Najmenším sa určite bude páčiť „Gockeljagd“, keď budú vo dvojici utekať na veľkom kohútovi cez stajňu a gazdovstvo pred nahnevanou babkou na motorke. V parnom vlaku „Waldexpress“ si celá rodina užije nostalgickú jazdu cez les a lúku, počas ktorej bude môcť pozorovať veľa dojímavých scén zo života zvierat.

Po takýchto dobrodružstvách dostanú malí i veľkí objavitelia určite hlad. Na jeho utíšenie môžu využiť niektoré z 15 rôznych gastronomických zariadení v parku. Z ich ponuky – od rezňov cez čerstvo upečenú pizzu až po rozličné šaláty – si vyberie naozaj každý.

Dlhé letné večery

Aby ste si príjemné letné večery mohli vo Familyparku užívať ešte dlhšie, máme každú sobotu v júli a auguste otvorené o dve hodiny dlhšie. Čas na nezabudnuteľné zážitky tak budete mať až do 20:00 hod. Počas rýchlej jazdy na horskej dráhe Götterblitz môžete obdivovať západ slnka alebo sa započúvať do cvrlikania prvých cvrčkov pri večernej jazde na traktore.

Kocúr Filippo a celý tím Familyparku sa tešia na vašu návštevu!

Otváracie hodiny a ceny:

Sezóna 2017: 1. apríl – 26. október

1. apríl – 30. september od 9:00 do 18:00 hod.
1. október – 26. október od 10:00 do 17:00 hod.

Denný lístok (od 3 rokov): 23 euro
Deti mladšie ako 3 roky: vstup voľný
Skupinový lístok (od 20 osôb, iba po predchádzajúcom ohlásení): 18,50 Euro na osobu

Ďalšie ceny a informácie v slovenskom jazyku nájdete na www.familypark.at