Dovolenka pre rodiny s deťmi

Všetky články

Už teraz plánujete rodinnú dovolenku, či už v Čechách, na Slovensku, alebo v zahraničí?

Holiday 4 Kids  vyhľadáva správne hotely a ubytovania pre rodiny s deťmi. Nemusíte si robiť ťažkú hlavu, či sa vaše detičky nebudú nudiť, či budú mať čo zdravé jesť, alebo či si treba nosiť potrebné vybavenie pre deti.

Všetko máme pre vás zmapované. Holiday4kids - je dovolenka pre deti a bábätká... to znamená, rodičia v týchto hoteloch nájdu všetko, čo potrebujú.

Každý náš hotel pre rodiny má určite detskú postieľku, sedačka v reštaurácii, vyberané jedlá, určené aj pre rôzne zdravotné obmedzenia, detský kútik, vonku detské ihrisko, animácie pre deti aspoň v čase sezóny, atď.

V niektorých hoteloch nájdete aj podstatne viac. Detské diskotéky, maskotov, zdravotnú starostlivosť pre deti, nočníky, zapožičiavanie kočíkov... všetko je možné a preto hľadáme také hotely, kde toho rodičia nájdu čo najviac.

Ponúkame rôzne tématické a zľavnené pobyty pre rodiny s deťmi, ako napríklad veľkonočné, jarné, s návštevou ZOO, či aquaparku.

Ani dovolenka pri mori s deťmi nebude žiadna nuda... animácie v slovenskom, či českom jazyku nájdu aj tam. K tomu potrebné vybavenia a každá dovolenka s deťmi bude plná pohody, radosti a spoločných chvíľ s rodinou.

 

Navštívte www.holiday4kids.sk - Dovolenka s deťmi a bábätkami