Hotel Partizán v Nízkych Tatrách

Všetky články

Hotelov pre deti na Slovensku nie je veľa, radi by sme vám však predstavili jeden, ktorý sa nám naozaj veľmi páči.

Hotel Partizán na Táľoch v Nízkych Tatrách sa na rodinný hotel nielen hrá, ale ozaj takým je a svojimi službami a prístupom k deťom je tým najlepším miestom pre oddych celej rodiny.

Rodinám ponúkajú kvalitné ubytovanie, príjemné prostredie, ale ponúkajú aj niečo naviac. Hrejivú atmosféru, zážitkové aktivity a profesionálne služby.

Hotel Partizán pripravil pre deti až tri detské kútiky. V hotelovej reštaurácii, v lobby v blízkosti internetového kútika a príjemného posedenia pri krbe a jeden so šmýkačkou a preliezkami  v zážitkovej reštaurácii Tálska Bašta, aby si rodičia vychutnali výborné gastronomické zážitky.

Keďže v hoteli milujú prírodu, ponúkajú deťom ideálne miesto na šantenie vonku. Tzv. Mravenisko Ferda Mravca. Na tomto ihrisku sa deti určite nudiť nebudú. Čaká ich šmýkanie, lozenie, preliezanie a naháňanie. Športové vyžitie zaručené. 

K deťom a k zábave patrí aj voda. Hotel Partizán ponúka veľký bazén s protiprúdom, aj detský bazén Ferda Mravca pre malinké detičky. Nájdete tu rôzne vodné atrakcie, šmýkačku, bublajúci hríbik, či detské ležoviská. Pre rodičov je zasa pripravená oddychová zóna a výborné wellness procedúry, či kozmetika.

Počas prázdnin, predĺžených víkendov či sviatkov deti zabávajú skúsení animátori, deti majú k dispozícii v animačnom centre hojdačky, preliezky, trampolíny a priestor na kreslenie, či tvorivé dielne.

Aby toho pre detičky nebolo málo, v Hoteli Partizán si môžu deti zajazdiť na koníkoch, pohladkať si poníky, či pozorovať iné domáce zvieratká, ktoré nájdete na hotelovej Ajax farme.

Ak by ste chceli vedieť viac, kliknite si na www.partizan.sk - je to určite krásne miesto, kde stráviť rodinnú dovolenku. V lone prírody, kde si na svoje prídu deti, aj rodičia a kde rodina nájde svoj pokoj, zábavu, aj dobrodružstvo.

 

www.partizan.sk