Pracovná ponuka po MD

Všetky články

Užívate si prvé kŕmenie vášho drobca, prvé úsmevy, prvé kúpanie, prvé zúbky, prvé lozenie, prvé kroky, prvé pokusy s nočníkom, prvé slová,... ani neviete ako a je tu prvý deň v škôlke, či v škole. Zvyknúť na túto situáciu si musia obe strany. Dieťa si prvé dni poplače a potom si začne všímať kolektív a že ani pani učiteľka to s ním nemyslí až tak zle (hoci mamka je mamka!). Vy si prvé dni vydýchnete, že máte chvíľu čas pre seba, no keď vyupratujete celý byt a napečiete koláče na tri roky dopredu, príde myšlienka... čo takto zamestnať sa?

            Povedzme si na rovinu, nie je na škodu trošku zvýšiť rodinný príjem, začleniť sa zase do kolektívu dospelých, naučiť sa niečo nové alebo oprášiť zabudnutý diplom z vysokej. Zrazu však máte pocit, že nevynikáte v ničom okrem spievania uspávaniek a nákupe najlacnejších plienok. Ste perfektná matka, no na pohovore to nikoho nezaujíma. Navyše, málokto akceptuje to, že deti sú často choré a potrebujú vašu starostlivosť a prítomnosť doma a nie v kancelárii alebo na služobke. Zdá sa, že nájsť si v tomto prípade slušnú prácu je úplne nereálne...

            Máte podobné myšlienky? Ak áno, je tu pre vás jedna celkom príjemná ponuka.

            Čo by ste povedali na to, pracovať v kolektíve ľudí, ktorí si prešli podobnou cestou, chápu vaše rodičovské trápenia i radosti, sú otvorení novým ľuďom a ochotní naučiť ich všetko potrebné a to všetko v zázemí známej medzinárodnej siete? Na začiatok fajn, nie? :)

            Realitná kancelária RE/MAX Svet realít dáva šancu práve mladým mamičkám (aj oteckom) začleniť sa naspäť do pracovného života v príjemnom kolektíve, naštartovať sľubnú kariéru a samozrejme znova zarábať. Jediné, čo vám nesmie chýbať, je chuť a odhodlanie stať sa dobrou maklérkou. S chýbajúcimi skúsenosťami v tejto oblasti si nerobte žiadne starosti, všetko sa časom naučíte. (A úprimne, keď zvládate výchovu detí, akákoľvek práca s ľuďmi bude pre vás hračkou.;))

            Spoločnosť zabezpečí vstupné zaškolenie, podpora v začiatkoch vášho podnikania vám bude taktiež ochotne poskytnutá. Viacerí zamestnanci začínali presne tak ako vy, čerstvo po materskej, takže sa nemáte čoho báť.

            Okrem motivujúceho peňažného ohodnotenia má táto práca niekoľko ďalších výhod, ktoré ocenia práve mamičky s malými deťmi. Jednou z nich je pohyblivá pracovná doba – budete si môcť sami organizovať čas na prácu a na rodinu, alebo tiež možnosť pracovať tak z domu, ako aj využiť priestory kancelárie.

            Ak nemáte fóbiu z komunikovania s novými ľuďmi, nezažívate panický strach z návštev obytných priestorov a nemáte alergickú reakciu na vypisovanie zmlúv, túto prácu určite zvládnete! A ktovie, možno si pri tom nájdete aj nový väčší byt pre vás, keď sa vaša rodinka náhodou rozrastie o ďalších malých členov. :) 

Viac o pracovnej pozícii realitného makléra nájdete tu.

Buďte jednou z nás a kontaktujte ma na: 0948 88 71 71 I anna.firtova@re-max.sk