Super tipy kam s deťmi v Čechách

Všetky články

Našim novým partnerom je český portál www.kamsdetmi.com - ak budete v Čechách na dovolenke, prečítajte si pár tipov a nápadov, ako využiť čas so svojimi ratolesťami.

 

Web www.kamsdetmi.com prináša denne to najnovšie z každého regiónu, ale vyberať môžete i z kalendára dlhodobých akcií, ako sú výlety na hrady a zámky, kam s deťmi za športom, alebo v akej reštaurácii vás a vaše ratolesti privítajú s úsmevom. Každý týždeň www.kamsdetmi.com prinášajú minimálne 500 nových tipov kam s deťmi z celej Českej republiky. 

Akcie sú vyberané redakčnou radou zložebnou z mamičiek na materskej alebo rodičovskej dovolenke (pre helso webu: garantované maminkami), ale i vy sa môžete podeliť o svoje tipy, komentáre a tiež hlasovať za svoje obľúbené miesto alebo udeľovať hviezdičky.

Na www.kamsdetmi.com sa môžete tešiť na pravidelné súťaže, akcie, články a doporučenia tak redakcie, ako aj ostatných rodičov.

Registráciou na stránke www.kamsdetmi.com získate možnosť súťažiť o zaujímavé ceny, či už ide o knižné novinky, VIP či rodinné vstupenky na akcie, stavebnice, hračky a mnohé iné. Ale tiež vám bude pravidelne zasielaný náš newsletter s tými najlepšími akciami a tiež zaujímavými zľavami na služby, či produkty našich partnerov.

www.kamsdetmi.com môžete tiež poznať z televízie, v Sama doma je pravidelným hosťom mamička Vendula s Elinkou, alebo naše tipy nájdete aj na www.onaidnes.cz

Maminka Míša Koumarová z redakčnej rady doporučuje KAM S DEŤMI:

"Ja si tam chodím pre inšpiráciu a i keď už väčšinou viem, čo kedy a kam s deťmi (deti mám už dve), aj tak ma niektoré informácie a tipy prekvapia, zaujmú a vylákajú z úkrytu domova. Informácie sú prehľadne radené a nájdu ich tu všetky pohromade. Ale hlavne mám pocit, že nie som sama. A keď ma niekedy prepadne túžba po vlastnej sebarealizácii, napíšem článok, alebo prihodím nejaký tip na výlet. Mimochodom sa moc teším na výstavu o starých povestiach českých v Národnom múzeu, kam so mnou cez víkend povinne vyrazia všetky deti z našej rodiny, ktoré majú viac ako tri roky."

 

Kam s deťmi nájdete i na facebooku na www.facebook/kamsdetmi

 www.facebook/kamsdetmi