Kinderhotel SEMI****Superior

Všetky články

S priamym prepojením na krásne kúpele pre detičky a bábätká www.sonnentherme.at

Spojte si rodinnú dovolenku s pôžitkom wellnessu a kúpeľmi po celý rok, bez ohľadu na počasie. 

Moderné, čisté a nefajčiarske izby s balkónom a príjemnými teplými farbami, vám ponúkajú príjemnú dovolenkovú atmosféru. Na požiadanie vám zabezpečíme kompletnú bábätkovskú výbavu na izbu. U nás nájdete zábavu a starostlivosť o deti na vysokej úrovni. Či už v detskom svete, alebo v herni plnom preliezok a hračiek. 

V dobrodružnej herni, aj v každej inej časti nášho hotela si nájde každé dieťa niečo zvláštne. Pre detičky bude určite zaujímavé aj naše ZOO s domácimi zvieratkami, kde už na ne čakajú sladké maličké zajačiky.

Veľká trampolína (aj pre väčšie deti), obrovské pieskové ihrisko, golfové ihrisko, či lezecká lanová záhrada za hotelom, to všetko sú TOP možnosti pre deti počas celého leta. V zime ponúkame pre deti možnosť korčuľovania hneď vedľa hotela, ako aj možnosť kúpeľov a šantenia v Sonnentherme. Potešia sa tu tobogánom, kúpeľom vo vlnách, či vírivkách. NOVINKA: Hotelové kino s mega sound zvukom, hry na veľkoplošnej obrazovke, či detská diskotéka, to sú veci, na ktoré budú deti určite dlho spomínať.

 V Kinderhotel SEMI si užijete kulinárske špeciality, prípadne budete očarení našim wellness rajom, kde si oddýchnete pri masážach, alebo v kúpeli pre dvoch v našej cisárskej medenej kadi.

Aj naši najmenší si budú pospevovať pri baby masážach, či detskom ošetrení.

Centrálna časť Burgenlandu sa vyznačuje kultúrnymi pokladmi, vzácnym červeným vínom, krásnou, jemnou Panónskou prírodou a miernou klímou. Preskúmať našu krajinu môžete na prechádzkach, túrach, či na bicykli (u nás zapožičiame zdarma). V zime môžete zas objavovať prírodu na korčuliach, na 40km dlhej, spevnej ceste. "Baby on Tour" – to je prvá trasa pre rodičov s kočíkmi a začína priamo na prahu nášho hotela.

Príďte sa k nám presvedčiť, že vám a vašim deťom máme čo ponúknuť.

 

Tešíme sa na vás,

Rodina Sattler a SEMI TEAM

www.semi.at