Pohoda a relax v hlavnej úlohe

Všetky články

Hotel Bambara je štvorhviezdičkový hotel, ktorý už roky patrí k najobľúbenejším dovolenkovým miestam v Maďarsku. Svojou zaujímavou polohou v nádhernom prostredí, medzi kopcami pohoria Bükk, kvalitnou ponukou služieb a ústretovým personálom oslovuje široké spektrum domácich i zahraničných zákazníkov.

Hotel mal od svojich začiatkov snahu osloviť rodiny s deťmi a preto  ho právom nazývame ozajstným baby  friendly hotelom, kde dbajú na potreby aj tých najmenších hostí.  V hoteli nájdete všetko, čo rodina potrebuje. Tešiť sa môžete na komfortné a priestranné rodinné izby s detskou postieľkou a ďalšou výbavou. Hotel poskytuje hosťom pestré zážitkové a vodné služby na širokej ploche. Je to jediný detský hotel v Maďarsku so súkromnými kúpeľmi zvlášť pre deti s rodičmi a zvlášť pre dospelých, aj s exteriérovými bazénmi. Počas rodinnej dovolenky si vyložte nohy a oddýchnite si pri bazéne s plážovým pieskom. O deti sa nemusíte starať, stavanie pieskových hradov je veľká zábava, alebo sa zabavia s teamom animátorov a k dispozícii tu majú aj skákací hrad.

Hotel je výborným východiskovým bodom pre výlety. Neďaleko hlavného vstupu je zastávka lesnej železnice. Alebo sa môžete venovať jednoducho pešej turistike. Nenechajte si ujsť dovolenku bohatú na zážitky v magickom hoteli Bambara a objavte Zážitkový Park Bükk a Stratené Mesto Opíc, ktoré sa nachádzajú v okolitých lesoch.

http://www.holiday4kids.sk/zoznam-hotelov/bambara-hotel-premium-96.html