Letné tábory. Ako z inej galaxie

Všetky články

  Leto sa blíži a vy ste ešte stále nevybrali ten správny tábor? Deti si chcú prázdniny užiť naplno a rodičom predovšetkým záleží na kvalite starostlivosti o deti. V CK Andromeda nájdete obe. Cieľom cestovnej kancelárie je prinášať deťom radosť a dospelým oddych. "Naše tábory sú jedinečné, kreatívne, plné nových kamarátov a zážitkov."

Záujmy deti sú odlišné. Pohybujú od zeme až k oblohe a to my dobre vieme. U nás sa deti bavia, staviame ich pred rôznymi úlohami aby sa rozvíjala ich sila, múdrosť, vytrvalosť, odvaha. 

Z deti sa u nás stávajú rytieri a dámy, bojovníci a umelci, športovci a dobrodruhovia. Vstupujú do príbehov a bojujú na strane dobra, aby nakoniec prišli k cieľu a zažili to, čo inde nezažijú.

Určite sa pýtate prečo ísť práve s nami?

Lebo máme krásne strediská v najkrajších a najatraktívnejších lokalitách Slovenska. Všetky naše strediská sa vyznačujú krásnou prírodou, možnosťou jedinečných výletov do okolia.

Prinášame Vám jedinečný animačný program, žiadne nudné hry, naopak zážitkové aktivity, na ktoré budú deti ešte dlho spomínať. Materiálne a technické zabezpečenie na každom stredisku, odmeny do súťaží. Masky a kostýmy na dotvorenie atmosféry v príbehu.

Vaše deti určite ocenia naše vybavené strediská, ktoré poskytujú priestory na oddych, učenie, šport, zábavu či pobyt v prírode.

A to najhlavnejšie, u nás sa vždy stretnete s ochotným personálom. Všetci sme pripravení urobiť všetko preto, aby ste boli maximálne spokojní a aby ste s radosťou spomínali na čas trávený u nás.

Tak neváhajte, navštívte našu stránku ešte dnes a vyberajte z ponuky. U nás si každý príde na svoje!

 

http://www.ckandromeda.sk/tabory.html