Najväčším šťastím rodičov je zdravé dieťa.

Všetky články

 


Najväčším šťastím rodičov je zdravé dieťa. 

Najväčším šťastím dieťaťa je harmonická rodina.


Práve tieto atribúty dokáže  splniť Hahnemannova  klasická homeopatia. Uvedená  homeopatia je medicínskou vedou, ktorá na človeka nazerá ako na celostnú, integrovanú bytosť. Neoddeľuje ochorenia tela od psychiky, nakoľko  obe sú jej súčasťou. 

Poslaním stúpenca Hahnemannovej homeopatie je nastolenie rovnováhy tela a ducha a tým dosiahnutie stavu duševnej a telesnej pohody

Homeopatia je častokrát  prezentovaná ako liečba doplnková, či bylinná terapia. Nie je tomu tak, nakoľko homeopatickou farmaceutickou prípravou prírodnej substancie sa dosiahne jej vysoko účinný  terapeutický efekt.

Liečenie je šetrné k organizmu, nakoľko  homeopatické lieky sú netoxické , bez  vedľajších účinkov na organizmus. Sú odporúčané tak deťom, ako aj dospelým. Gravidným, či dojčiacim ženám sa stávajú vlastne jedinou alternatívou.

Zbavte sa všetkých svojich liekov, my vás vyliečime....

Varovanie !

Často krát sa stretnete v homeopatickej praxi s tým, že vám býva podávané niekoľko homeopatických  prípravkov naraz , / prípadne formou komponentov /.Takéto podávanie je v rozpore s homeopatickou vedou. Citát G.Vithoulkasa  / laureát Alternatívnej Nobelovej ceny za homeopatiu /: „takíto ľudia sa nesmú nazývať homeopatmi.Podávajú homeopatiu, ale ju neovládajú. Poškodzujú zdravie svojich pacientov a pošpiňujú homeopatickú vedu.“

www.homeoclinic.sk/sk/