O nás


FUN 4 KIDS - KAM ÍSŤ S DEŤMI?

 

Portál www.fun4kids.sk alebo www.kam-s-detmi.sk vznikol s veľkým nadšením a odhodlaním. Je to portál pre rodičov a kamarátov detí, ktorí hľadajú tie správne aktivity pre svoje deti. U nás nájdete také miesta, kde sú deti vítané a kde sa na ne tešia. Či už ide o baby friedly hotel, reštauráciu s detským kútikom, športovú činnosť, krúžky, škôlky, rôzne výlety alebo iné aktivity.

 

Sme rodičmi malých detí a vieme, ako je niekedy náročné nájsť miesto, kde sa bude páčiť nám, aj našim deťom – kde sa zabavia, pohrajú, niečo naučia.

Veríme, že na tomto mieste nájdete také zariadenia, kde sa deťom bude páčiť a nájdete tu inšpiráciu, kde tráviť čas so svojimi deťmi.

 

Ak také miesta poznáte, ak ste na takých miestach boli, alebo ste o nich počuli, prosím podeľte sa s nami o tieto miesta – radi ich na stránke uverejníme. Môžete tak urobiť i vy, alebo nám napíšte na info@fun4kids.sk

 

Kontakt:

Be BF, s.r.o.

Malokarpatská 1

900 29 Nová Dedinka 

Telefón: 0903 303 595

info@fun4kids.sk 

 

Vítame akékoľvek zariadenie, ktoré chce propagovať svoje služby na portáli www.fun4kids.sk - stačí nám napísať na info@fun4kids.sk