Späť

Aquapalace Hotel Praha ****

Pražská 137
25101, Praha Čestlice
Česká republika
Zobraziť na mape!

Aquapalace Hotel Praha ****

Česká republika

Aquapalace Hotel Praha **** je moderný štvorhviezdičkový hotel na okraji Prahy, s priamym prepojením do najväčšieho krytého aquaparku v strednej Európe.

E-mail: info@holiday4kids.sk
Telefón: 0905 914 782
Webstránka: www.holiday4kids.sk

Základné informácie

Základné informácie

Hotel Aquapalace Praha**** je veľmi pekný a moderný štvorhviezdičkový  hotel. Je priamo prepojdený s areálom najväčšieho krytého aquaparku v strednej Európe. Samotný hotel je luxusne vybavený a priamo cez interiér hotela vedie chodba priamo do tohto novootvoreného aquaparku. 

Hotel sa nachádza v širšom centre Prahy. Rodiny s ďetmi nájdu v tomto zariadení dostatočný komfort vo vkusne zariadených klimatizovaných izbách. 

Personál hotela je veľmi príjemný a milý aj k tým najmenším návštevníkom. Kúsom od reštaurácie sa nachádza malý detský kútik, hlavne pre tie menšie deti, ak by mali problém vydržať s rodičmi pri jedle. Priamo v reštaurácii je televízor, kde deti môžu pozrieť rozprávky, kým si rodičia ešte vychutnávajú kulinárske dobroty miestnych kuchárov.

Najväčšou výhodou pre rodiny s deťmi je práve toto  prepojenie s komplexom AQUAPALACE PRAHA, po väčšine je vstup do tohto aquaparku v cene ubytovania. 

Ponuka pre deti

Mimo rodinných izieb, ktoré sú prispôsobené pre rodiny s deťmi a sú vybavené napríklad aj DVD prehrávačmi s možnosťou požičania si DVD filmov, sa nachádza v hoteli aj detský kútik, otvorený 24 hodín denne. 

Najväčším lákadlom pre deti je však určite Aquapalace Praha, tu deti nájdu úplne všetko. Detské bazény so šmýkačkami, množstvo tobogánov a iných rôznych atrakcií, ako divoká rieka, umelé vlnobitie, kde sa budú cítiť ako v mori, ale tie väčšie deti si spolu s rodičmi môžu vyskúšať aj hlbinný ponor do hĺbky 8metrov s kompletným potápačským vybavením.

Priamo v areáli aquaparku sa nachádza detský kútik s neustálym programom pre deti, kde na nich dohliadnu skúsení animátori. T

V hoteli ponúkajú pre detičky: detská stolička v reštaurácii, prebaľovací pultík v spoločných priestoroch hotela, detský nočník, či redukcia, detské stupienky, detská vanička na kúpanie, mikrovlnná rúra k dispozícii na ohrievanie mliečka, či detských jedál, podbradníky, poistky do zásuvky, aby sa zabezpečila bezpečnosť našich najmenších. 

 

Viac o samotnom hoteli a konkrétnych pobytových balíčkoch nájdete TU. 

 

Fotografie k ponuke