Späť

Aquathermal Senec, a.s.

Slnečné jazerá - sever
903 01, Senec
Slovensko
Zobraziť na mape!

Aquathermal Senec, a.s.

Slovensko

POČAS JARNÝCH PRÁZDNIN ZABAVIA VAŠE RATOLESTI SKÚSENÍ ANIMÁTORI. Čakajú na vás súťaže a hry o najzdatnejšieho plavca alebo najrýchlejšiu jazdu na tobogáne.

E-mail: info@aquathermal.sk
Telefón: +421 (2) 45 64 80 21
Webstránka: www.aquathermal.sk

Základné informácie

Základné informácie

Aquapark v Senci ponúka dobrodružstvo za dobrodružstvom pre tých najmenších i väčších, leňochov i neúnavných športovcov. Ponúka rôzny typy bazénov s množstvom pútavých atrakcií. Vodné trysky a chrliče, vodný dáždnik, masážne lavice a ďalšie skvelé prekvapenia. V letnej sezóne lákadiel pribúda. Nielen deti sa s radosťou rozbehnú k zábavnej vodnej veži AQUA FUN s pestrofarebnými tobogánmi, šmyčkami alebo hrozivým Tornádom. Športovci sa potešia ihriskám na plážový volejbal a minifutbal. Kým sa však poriadne nasýtite mokrých atrakcií, môžete si dopriať i chutné občerstvenie a osviežujúce nápoje v niekoľkých bufetoch, šport bare a coctail bare. V budove Aquaparku môžete navštíviť aj AQUA coffee & restaurant, s neobmedzeným prístupom na Wi-Fi a s tersou s výhľadom na celý areál.

Ponuka pre deti

Na deti čaká v Aquaparku okrem vodných radostí aj detský kútik, detské ihrisko a animátori. Nezabudnuteľným zážitkom pre každé dieťa bude detská narodeninová párty priamo v Aquaparku Senec.

POČAS JARNÝCH PRÁZDNIN ZABAVIA VAŠE RATOLESTI SKÚSENÍ ANIMÁTORI, deti tu čaká množstvo hier a súťaží.

 

Fotografie k ponuke