Späť

BABYTREND.sk - Internetový obchod s detským tovarom

Bystrická cesta 45
03401, Ružomberok
Slovensko
Zobraziť na mape!

BABYTREND.sk - Internetový obchod s detským tovarom

Slovensko

V našej ponuke nájdete Kočíky, Autosedačky, Detský nábytok, Detský a kojenecký tovar, Interaktívne hračky, doplnky a Oblečenie. Babytrend.sk - Nakupujte s radosťou!

E-mail: info@babytrend.sk
Telefón: 044 - 433 00 33
Webstránka: www.babytrend.sk

Základné informácie

Základné informácie

Babytrend.sk sa venuje predaju detského sortimentu so zameraním sa na rozšírenú ponuku kočíkov, autosedačiek a doplnkového tovaru. Vyberáme pre klientov z ponuky ten najlepší tovar, ponúkame najlepšie ceny a snažíme sa Vám ponúknuť aj najlepšie služby. Pôsobíme na internete s predajom a súvisiacimi službami po celej SR a ČR. Pre doručenie zásielok spolupracujeme s kuriérskou službou UPS - pre SR a In-Time - pre ČR a zvyšok EU. Tovar menších rozmerov doručujeme cez Slovenskú poštu. Pre platobný systém používame Platbu na dobierku, CARD PAY, TATRAPAY, SPOROPAY – internetové objednávky alebo priamo cez platobný POS terminál na predajni.

Klientov o ich objednávkach informujeme cez email a aj priamo cez SMS správy. Nákup na splátky zabezpečuje spoločnosť HomeCredit Slovakia. Klientom okrem samotného predaja, ponúkame aj telefonické a osobné služby spojené s poradenstvom pri výbere vhodného tovaru.V našom Klube Babytrend.sk – a cez kľubovú kartu BABYTREND.SK CLUB CARD disponujeme aj s vernostným a zľavovým systémom.

Ponuka pre deti

Široká ponuka detského tovaru, - Možnosť tovar pred objednaním vyskúšať, - V showroome je pre deti pripravený detský kútik, kde môžu niektoré z hračiek priamo otestovať.

Fotografie k ponuke