Späť

Centrum ROLANDO

Na Hriadkach 51
841 07, Braislava (Devínska N.Ves)
Slovensko
Zobraziť na mape!

Centrum ROLANDO

Slovensko

Program aqua baby pozitívne vplýva na zdravie dieťaťa, rozvoj jeho sociálno – psychologickej roviny, relaxáciu a napokon osvojenie si nových pohybových schopností a návykov.

E-mail: aquababy@rolando.sk
Telefón: + 421 948 525 129
Webstránka: www.rolando.sk

Základné informácie

Základné informácie

V našich priestoroch vám poskytneme všetky služby spojené s relaxom, zábavou a športom. Naše centrum je situované v tichej lokalite Devínskej Novej Vsi, ktorá je súčasťou mesta Bratislava a predsa mimo ruchu mesta ponúka priestor na oddych i zábavu. Na romantickom mieste pod prastarou horou, pieskovcom Sandberg pre vás máme pripravené skvelé jedlo, luxusné ubytovanie, nadštandardné športové vyžitie a dokonalý wellnes.

Ponuka pre deti

V našom centre nájdete veľa zaujímavých možností na športovanie s deťmi. Pre maličké deti ponúkame plávanie Aqua baby. Aqua baby je plavecký výcvik pre bábätká vo veku od 3 mesiacov do 3 rokov. Vodné prostredie je pre malé deti úplne prirodzené a poskytuje dieťaťu skvelé možnosti zdravého a bezpečného pohybu. Plávanie odporúčajú ako lekári tak aj psychológovia bez ohľadu na vek. Program aqua baby pozitívne vplýva na zdravie dieťaťa (precvičenie jednotlivých svalových skupín, otužilosť organizmu, prekrvenie pokožky) rozvoj jeho sociálno – psychologickej roviny (komunikácia v skupine, upevňovanie rodiny) reláxáciu (pozitívne zážitky, vyžitie vo vodnom prostredí) a napokon osvojenie si nových pohybových schopností a návykov. Termíny kurzov nájdete na našej stránke. okrem programu aqua baby ponúkame: Hravo- zdravo s bábätkami cvičenie pre mamičky s deťmi na fitloptách pre detičky od 3 mes. do 3 rokov.

Fotografie k ponuke