Späť

Chata Smrek

Jezersko 94
05904, Jezersko
Slovensko
Zobraziť na mape!

Chata Smrek

Slovensko

Chata Smrek v zamagurskej obci Jezersko ponúka štýlové ubytovanie na vidieku, oblasť Pieniny a Zamagurie. Počas leta MINIFARMA pri chate.

E-mail: info@chatasmrek.sk
Telefón: +421 949 771 859
Webstránka: www.chatasmrek.sk

Základné informácie

Základné informácie

Na prízemí chaty sa nachádza posedenie v kamennej pivnici s krbom, malá herňa a samostatné WC. Na prvom poschodí je komfortne zariadená obývačka, efektívne prepojená s jedálenským kútom a vybavenou kuchyňou. Velkým benefitom je balkon prístupný z obývacej časti. Kúpeľňa so sprchou a toaletou sú na prvom poschodí. V podkroví sú 3 spálne, z toho jedna dvojlôžková a dve trojlôžkové s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Pre deti pieskovisko, šmýkačka, hojdačky, tabuľa a priestranná travnatá plocha.

Ponuka pre deti

Minifarma - Koníci a domáce zvieratká sú ustájnení priamo v areáli pri chate. Chata a minifarma je situovaná na priestrannom pozemku o výmere 3000 m2 v tichej lokalite na okraji rekreačnej dedinky Jezersko, ďaleko od mestského zhonu a smogu. Deti majú možnosť vychutnať si jazdenie po lukách v sedle poníka, vyskúšať si prácu na dvore - kŕmenie, česanie zvieratiek, starostlivosť o kone, ovečky, kozy, husy a o ďalšie domáce zvieratká. Nevšedný zážitok Vám prinesie jazda na historickom traktore alebo terénna jazda s konským záprahom po prírodnej trati.

Fotografie k ponuke