Späť

Detské centrum Hviezdica

Námrežie mládeže 2A
949 01, Nitra
Slovensko
Zobraziť na mape!

Detské centrum Hviezdica

Slovensko

Pozývame vás do Detského centra Hviezdica, ktoré je tu pre vás a ktoré má ambíciu vo všetkých smeroch vychádzať potrebám vašich detí.

E-mail: inga@hviezdica.sk
Telefón: 0948 527 183
Webstránka: www.detske-centrum-hviezdica.sk

Základné informácie

Základné informácie

Pozývame vás do Detského centra Hviezdica. Sídlime v centre mesta Nitra v novopostavenej budove na nábreží rieky Nitry. Naša jedinečnosť spočíva v tom, že neponúkame len samotné plávanie alebo samotné cvičenie s deťmi, ale chceme vám ponúknuť viac. Snažíme sa o komplexnú starostlivosť o vaše dieťa, kde sa okrem naplnenia fyzického vyžitia venujeme aj jeho citovým a duševným potrebám. Pre naplnenie tejto krásnej úlohy sme zostavili sériu aktivít, ktorých kombináciu si môžete vyskladať sami a vlastne si tak ušiť program na mieru podľa jedinečných potrieb vášho dieťaťa. K správnemu výberu vám napomôžu naše školené inštruktorky s dlhoročnou praxou.

Ponuka pre deti

Priestory nášho detského centra by mali byť vnímané nielen ako priestory, kde ponúkame všetky naše kurzy a služby, ale predovšetkým ako miesto, kde sa snažíme napomáhať matkám učiť sa venovať svojmu dieťaťu naplno. Prostredníctvom citlivo zvolených kombinácií aktivít pomáhame hľadať správne cesty, ako urobiť pre vaše dieťa čo najviac. Detské centrum Hviezdica napomáha spoluvytvárať pre vaše dieťa šťastné prežívanie detstva, ale chce tiež napomáhať vytvárať z vás a vášho dieťaťa šťastný pár, šťastnú rodinu.

Fotografie k ponuke