Späť

Doučovanie

Topoľčianska 8
81055, Bratislava
Slovensko
Zobraziť na mape!

Doučovanie

Slovensko

Doučovanie detí aj ich rodičov

E-mail: filipsuman666@gmail.com
Telefón: 0949620017
Webstránka: www.filip-en.eu

Základné informácie

Základné informácie

Doučovanie Kurzy cudzích jazykov Učíme a doučujeme angličtinu, slovenčinu a literatúru, slovenčiny pre cudzincov, nemčinu, francúzštinu, španielčinu, ruštinu, taliančinu, latinčinu a arabčinu. Pripravíme vás na maturitu, monitor, reparáty, certifikáty, štátnice a prijímacie pohovory do práce aj do škôl, naučíme vás na názorných príkladoch gramatiku a krok za krokom prejdeme ku konverzácií v jazyku. Učíme individuálne aj malé skupiny študentov, pri výučbe používame rôzne knižné tituly a učíme nielen metódou kniha a študent ale aj za pomoci hier, kvízov a súťaží.

Kurzy umeleckých predmetov Hudobné predmety Ponúkame kurzy hry na gitaru, naučíme vás hrať na akustickú, klasickú, elektrickú a basovú gitaru, nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý, sme tu len pre vás, tiež ponúkame kurzy hry na flautu, klavír, husle, keybord, herectva, spevu a tanca, tiež vás naučíme hudobnú aj aplikovanú hudobnú teóriu, učíme nielen deti ale aj dospelých a v cene kurzy máte aj základnú študijnú literatúru a odporučíme vám aj ďalšie knihy na osobné štúdium. Výtvarné predmety Pripravili sme pre vás individuálne kurzy maľby, sochy a kresby pre deti aj dospelých, naučíme vás základné techniky výtvarnej tvorby a potom prejdeme aj ku komplikovanejším technikám. Školské predmety Vyučujeme účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, matematiku, deskriptívnu geometriu, chémiu, biológiu, dejepis, občiansku náuku, fyziku, informatiku a statiku. Pomôžeme a vysvetlíme vám konkrétne javy na príkladoch zo života, aby ste ľahšie pochopili to, čo sa máte naučiť, kurzy máme rozdelené pre žiakov základných a kurzy pre študentov stredných škôl. Pripravíme vás na písomky a vďaka nám budú mať vaše deti lepšie známky na vysvedčení.

Šport a relax Vyštudovaná trénerka vám pomôže a poradí pri vašom tréningu, vytvorí vám osobný tréningový plán, pripraví vám zostavu cvikov, aby ste svoje telo skultivovali rýchlejšie a ľahšie, okrem dospelých je v ponuke aj tréning detí pre lepšiu kondíciu a pomôže vám aj pri zostavovaní vášho jedálnička, aby ste vyzerali aj cítili sa lepšie. Viac informácií nájdete na stránke www.filip-en.eu

Ponuka pre deti

Deti sa môžu naučiť jazyky,umelecké predmety a školské predmety

Fotografie k ponuke