Späť

Hotel Gold

Vrátňanská 287
01306, Terchová
Slovensko
Zobraziť na mape!

Hotel Gold

Slovensko

Trojhviezdičkový Hotel Gold v Terchovej je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Deti sú tu vítané a sú im vytvorené dokonalé podmienky na krásny pobyt plný zábavy, príjemných zážitkov a dobrodružstiev.

E-mail: info@holiday4kids.sk
Telefón: 0905 914 782
Webstránka: www.holiday4kids.sk

Základné informácie

Základné informácie

Hotel Gold sa nachádza v obci Terchová, iba kúsok od Vrátnej doliny a národného parku Malá Fatra.

Hotel sa špecializuje na detskú klientelu už niekoľko rokov a tak tu rodiny s deťmi nájdu všetko, čo ku stráveniu príjemnej dovolenky budú potrebovať. Či už je to bezpečné ubytovanie, dobré jedlo, veľa služieb práve pre malé deti a hlavne vždy usmievavý personál.

V hoteli sa nachádza 23 izieb, z toho 5 apartmánov a dvojlôžkové izby s prístelkou, či dvojprístelkou. Každá izba má k dispozícii televízor, sprchu, alebo vaňu, chladničku a zdarma wifi pripojenie.

V hoteli sú k dispozícii raňajky, obed i večera. Dokonca v čase od 15. – 16.00 je každý deň k dispozícii kávička, či čajík s koláčikom, pre deti, i dospelých.

Ponuka pre deti

V reštaurácii sa nachádza detský kútik, ktorý je určený väčším i menším deťom. Práve tu sa konajú každodenné animačné programyVonku je detské ihrisko, pieskovisko, preliezačky a veľká atrakcia, koník. Pri hoteli je aj Mini ZOO - kozičky, ovečky a zajačiky, takže deti budú mať možnosť starať sa o tieto zvieratká. V letnom období si môžu vyskúšať aj prácu v záhradke.

V zimnom období sa priamo pred hotelom nachádza menší svah, kde si prídu na svoje hlavne menej skúsení lyžiari a hlavne sánkari.

Hotelové izby sú označené zvieratkami, aby aj deti, ktoré ešte nevedia čítať vždy vedeli, ktorá izbička je tá ich. Pešou chôdzou asi 3 minúty od hotela sa nachádza kúpanie pre deti, bazén, detský bazén, šmýkačka, na príjemné strávenie času.

 

V hoteli Gold myslia aj na tých najmenších. K dispozícii tu rodičia nájdu: detské postieľky, schodíky k umývadlu, protišmykové podložky, redukciu na wc, nočníky, bezpečné elektrícké zásuvky, detský príbor, tanieriky a mnoho iného.

Viac o tejto ponuke nájdet TU.

 

 

Fotografie k ponuke