Späť

Hotel Hubert **** Vital Resort

Gerlachov 302
5942, Gelachov
Slovensko
Zobraziť na mape!

Hotel Hubert **** Vital Resort

Slovensko

Hotel Hubert**** je jedinečný hotel, umiestnený rovno pod najvyšším vrchom krásnych Tatier, pod Gerlachovským štítom s množstvom atrakcií pre deti predškolského a školského veku.

Základné informácie

Základné informácie

Hotel Hubert**** je veľký hotel nachádzajúci sa rovno pod najvyšším vrchom Vysokých Tatier, pod Gerlachovským štítom. Má kapacitu 105 lôžok v útulne zariadených izbách. Hotel okrem dvojlôžkových izieb s možnosťou prísteliek ponúka aj priestranné mezonetové  apartmány  luxusne vybavené. Všetky sú ako stvorené pre rodiny s deťmi.

Pre rodičov s deťmi je k dispozícii široká paleta služieb. Deti sú tu vítané a personál prispôsobený tak, aby bol Hotel Hubert potešením pre celú rodinu.

Hotelová reštaurácia ponúka vynikajúce špeciality rôzne tématicky zamerané (zážitkové jedlá, babičkina kuchyňa a iné) a sú servírované formou švédskych stolov. Pre deti je vždy možnosť výberu či zo slaných, alebo sladkých jedál. Dennú ponuku tvoria aj rôzne zdravé jedlá a ovocie.

V spoločných priestoroch je výnimočný hlavne Vital Rezort, čo je oáza pokoja aj pre náročnejších. Rôzne masáže, sauny, vonkajší aj vnútorný bazén so slanou vodou, prípadne masážne a kozmetické služby.

Hotel je nefajčiarsky s bezbariérovým prístupom.

Okolie hotela je ako stvorené na prechádzky s kočíkom, či s deťmi. V okolí je krásne jazero, vonku deti nájdu koníky a poníky, na ktorých si môžu zajazdiť a nájdu tu aj mini ZOO, kde môžu spoznať rôzne zvieratá.

K tomu množstvo výletov v Tatrách a rodina zažije pohodovú a oddychovú spoločnú dovolenku

Ponuka pre deti

Hotel Hubert****Vital resort ponúka pre deti zábavu a radosť. Počas sezóny a počas prázdnin nájdu deti v hoteli atraktívny animačný program. Či už je to jazdenie na koníkoch hneď vedľa hotela, alebo pečenie koláčikov s hotelovým cukrárom, alebo diskotéky, súťaže a mnoho mnoho iného.

Hotel sa viac orientuje na deti predškolského a školského veku. Tomu je prispôsobený aj veľký detský kútik. Tu sa deti zabavia na soft ihrisku so šmýkačkou, guličkami a boxovacom vaku. Menšie deti majú možnosť hrať sa s rôznymi hračkami, v domčeku, či si kresliť. Väčšie deti si zasa môžu zahrať airhockey, počítačové hry, spoločenské hry, elektronické šípky, prípadne pozerať rozprávky, ktoré sú v rámci animačného programu púšťané v konferenčnej sále.

Vonku je priestranné detské ihrisko s pieskoviskom a lanovou dráhou, kde môžu deti vybiť svoju zostatkovú energiu. V bazéne so slanou vodou sa zas môžu dosýta vyšantiť, v lete aj v zime môžu samozrejme vyskúšať aj vonkajší bazén s celoročnou prevádzkou, tiež so slanou vodou.

V Hoteli Hubert****Vital resort sú skôr zameraní na deti škôlkarske a školácke, takže tu nenájdete plné vybavenie aj pre bábätká. Avša k dispozícii je určite detská postieľka, prebaľovací pultík v spoločných priestoroch hotela a v reštaurácii vám s radosťou ohrejú stravu, alebo mliečko pre vaše bábätko. Bezbariérový prístup s kočíkom a nefajčiarske prostredie je samozrejmosť. Bábätká tu však nájdu kľud a pokoj a starší súrodenci zasa zábavu a dobrodružstvá.

Viac o hoteli nájdete na HOTEL HUBERT

 

 

Fotografie k ponuke