Späť

Hotel Koliba Strachanovka***

Liptovský Ján 2067
03203, Liptovský Ján
Slovensko
Zobraziť na mape!

Hotel Koliba Strachanovka***

Slovensko

Hotel sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny, v malebnom kraji Liptov. Známy je svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného využitia nielen na relax a oddych ale aj na lyžovanie, cykloturistiku, skialpinizmus a vodné športy.

E-mail: info@strachanovka.sk
Telefón: 00421 907 465 567
Webstránka: www.strachanovka.sk

Základné informácie

Základné informácie

Štýlový drevený hotel Vám ponúka atraktívne ubytovanie za ľudové ceny.

Tradičnú slovenskú kuchyňu obohatenú o liptovské špeciality si môžete vychutnať v útulnej reštaurácii s detským kútikom a letnou terasou. Na regeneráciu a relax Vám poslúži relax centrum – Rusnácka Baňa. Hotel poskytuje možnosť organizovania kongresov, školení, firemných stretnutí, teambuildingov (indoor-outdoor), eventov a kompletných cateringov.

Hotel *** Strachanovka - Janska koliba Vám ponúka ubytovanie v 14 dvojlôžkových izbách, 6 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, 2 rodinných izbách s možnosťou prístelky, 1 apartmáne, 1 dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky a vírivou vaňou, 1 bezbariérovej izbe. Izby sú vybavené satelitnou TV, bezplatným pripojením na internet, sprcha, WC. V apartmáne sa nadchádza LCD, DVD, obývačka, spálňa, výrivka, kúpeľňa, WC. V priestoroch hotela sa nachádza aj miestnosť na úschovu lyží, lyžiarok a bicyklov. Pre hotelových hostí je pripravená aj "Rusnácka baňa". Pred hotelom sa nachádza parkovisko, monitorované kamerovým systémom.

Ponuka pre deti

Kúpalisko 200 metrov od hotela, Certifikát vstúpte s dieťaťom, Detský kútik, Babysitting, Jazda na koníkoch, detská minizoo, Detské porcie

Fotografie k ponuke