Späť

Hotel Senec ****

Slnečné jazerá - Sever 2572
90301, Senec
Slovensko
Zobraziť na mape!

Hotel Senec ****

Slovensko

Príjemný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci, hneď vedľa atraktívneho aquaparku Aquathermal Senec, iba pár kilometrov od Bratislavy. Zažijete dovolenku ako pri mori!

E-mail: info@holiday4kids.sk
Telefón: 0905 914 782
Webstránka: www.holiday4kids.sk

Základné informácie

Základné informácie

Hotel Senec j to moderný hotel, ktorého od atraktívneho aquaparku delí iba 50 m. Je to úžasné miesto na aktívnu dovolenku s menšími i väčšími deťmi.

Hotel disponuje aj vlastným športovým areálom s vnútorným i vonkajším bazénom, dvomi tenisovými kurtami, dvomi kurtami  na squash, dvomi bowlingovými dráhami, ihriskom na plážový volejbal a hotel má aj vlastnú súkromnú hotelovú pláž.

Hotelová reštaurácia je spojená s letnou terasou a dobré jedlá si vychutnáte formou bufetov, či a la carte.

Priestory hotela sú prístupné s kočíkom a všetky vnútorné priestory sú nefajčiarske.

Okolie hotela ponúka priestor na skutočne kvalitnú dovolenku, kde sa budú rodiny s deťmi cítiť ako pri mori. Zmrzlinové stánky, vôňa grilovaných dobrôt, živá hudba, detské atrakcie pri jazere, kúpanie sa v príjemnej vode, športoviská, to všetko nájdu hostia priamo vedľa hotela. K tomu je tu príležitosť na príjemné prechádzky, aj s kočíkom, či bicyklovanie, alebo korčuľovanie.

V aquaparku Senec zasa nájdu deti množstvo vodných atrakcií, tobogánov a šmýkačiek. V letnej sezóne sa Hotel Senec stáva miestom kvalitnej dovolenky. Na svoje si prídu hlavne rodiny s deťmi, ktorým sa denne venuje letný animátor a vybavenie hotela je prispôsobené tak, aby tu rodiny zažili nezabudnutelné zážitky.

 

Ponuka pre deti

Maskot hotel - Vodník Čľupko sa venuje deťom počas leta a pripravujeme im bohatý a atraktívny animačný program. Deti majú k dispozícii športoviská, detský kútik, bazén, vonku detské ihrisko a samozrejme veeeeeeľký aquapark hneď oproti hotela. Aj mamičky malých bábätiek tu nájdu svoje: Detské postieľky na izbe Veľká vaňa v kúpeľni a k dispozícii malé vaničky Detské župany Vysielačky Rodinný apartmán s kuchynkou, možnosť výberu Detské stoličky v reštaurácii Prebaľovacie pulty Predaj plienok, plienok do vody, plávacích kolies, rukávnikov Nefajčiarsky interiér Priestor na odkladanie kočíkov Viac o tejto ponuke nájdete na: http://www.holiday4kids.sk/zoznam-hotelov/hotel-senec-19.html

Fotografie k ponuke