Späť

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica 46
059 60, Vysoké Tatry
Slovensko
Zobraziť na mape!

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Slovensko

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica je hotel priateľský k deťom, leží na krásnom mieste v samotnom srdci Vysokých Tatier, v Tatranskej Lomnici.

E-mail: info@holiday4kids.sk
Telefón: 0905 914 782
Webstránka: www.holiday4kids.sk

Základné informácie

Základné informácie

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica je hotel priateľský k deťom. Nachádza sa v samotnom srdci Vysokých Tatier, v Tatranskej Lomnici, kde je veľa možností na aktívnu dovolenku pre rodiny s deťmi.

Hotel ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, tri úplne nové poschodia s nádherným výhľadom na Lomnický štítV hotelovej reštaurácii nájdu rodinky domácu i medzinárodnú kuchyňu, podávanú formou bufetových stolov na raňajky, i večere. Všetci členovia rodiny sa dobre napapajú.

Pobyt v Hoteli SLOVAN si vychutnajú rodiny v každom ročnom období. V zime je to príjemná lyžovačka, čí iné zimné športy. Hotel sa nachádza iba 250 metrov od Ski centra Tatranská Lomnica a iba 50 metrov od detského lyžiarskeho svahu s lyžiarskou školouNa jar a v lete je to aktívny oddych vo forme turistiky, vychádzok a aktívneho oddychu.

V hotelovom Relax centre s krásnym bazénom a parnou saunou si oddýchne celá rodina. 

Ponuka pre deti

Pravidelne sú v ponuke animačné služby, kde skúsení animátori venujú svoj čas práve detským hosťom. Animačné programy sú v programe v čase aktívnej letnej i zimnej sezóny, ako aj počas prázdnin, Veľkej noci či na MDD.  Tradične skvelý je i Halloween či Mikuláš alebo detský Silvester. 

V reštaurácii sú deťom k dispozícii detské jedlá, detské obedové menu od 12.00 do 14.00 prispôsobené aj rôznym dietologickým požiadavkám (laktózna intolerancia, celiakia, a iné). V ponuke sú 100% ovocné džúsy a iné dobroty.

Vo vstupnej hale hotela sa nachádza pekný detský kútik, ktorý samotné deti nazvali MYŠKA HRYZKA, deti tu nájdu stavebnice,ceruzky, divadielko, interaktívne hračky a knižky.

Priestor vonku je krásnym miestom obkolesený prírodným parkom. Menšie deti tu nájdu drevenú preliezačku so šmýkľavkou, domčekom a hojdačkami. Väčšie si môžu zahrať minifutbal, petanque, lietajúce taniere, či iné hry vonku.

Hotelový bazén má hĺbku maximálne 1,25m, vstupnú rampu pre deti a teplotu vody 30-31 stupňov. Ako stvorený pre deti. Aj wellness časť je pripravená pre deti. Deti majú možnosť vyskúšať parnú saunu, alebo detskú masáž, pri ktorej si oddýchnu, aby ďalej mohli vyvádzať a šantiť. 

K hotelu partí Mini ZOO, v ktorom si deti počas letných prázdnin užijú zvieratká. Potešia capkovia Dupík, Čertík a Fliačik a malé zajačiky i ďalší kamaráti. Capkovia bývajú v domčeku z dreva, ako z rozprávky.

Aj pre malé bábätká je tu pripravená kompletná a široká ponuka vybavenia - nočníky, postieľky, detské stoličky, atď.

 

Via o ponuke Hotela SLOVAN najdete TU.

Fotografie k ponuke