Späť

ŠAŠOVINKY Zážitková dovolenka pre rodiny s deťmi

Pavla Horova 28
84108, Bratislava
Slovensko
Zobraziť na mape!

ŠAŠOVINKY Zážitková dovolenka pre rodiny s deťmi

Slovensko

Neviete kam s deťmi cez víkend, aby ste si oddýchli a zároveň aby deti prežili dobrodružstvo?
Poďte s nami do krajiny plnej zázrakov a čarovania.

E-mail: rodinnevikendy@gmail.com
Telefón: 0905820426
Webstránka: www.rodinnevikendy.sk

Základné informácie

Základné informácie

Poďte s nami do rozprávky…spoločne sa vrátime do detského sveta, objavíme tajomstvá lesa a skamarátime sa s lesnými obyvateľmi a škriatkami…

Naše pobyty sú určené deťom do 10 rokov, ktoré sa túžia hrať a splynúť s rozprávkou. S čarovaním  a rozprávkovými bytosťami sa stretnete priamo v prírode, v lese, čo vytvára autenticitu príbehu a deti sa tak stávajú priamo súčasťou rozprávok.

Všetky naše aktivity sú vytvorené s láskou k dieťaťu, s ohľadom na jeho individualitu a dôležitosť.

Naše víkendy sú vždy niečím iné, originálne…

Občianske združenie Šašovinky: venujeme sa zážitkovej pedagogike, tvorbe rôznych animačných programov pre rodiny s deťmi, lesných programov, zážitkovému environmentálnemu vzdelávaniu detí . Organizujeme tiež rodinné pobyty s baby plávaním pod vedením profesionálneho inštruktora, jednodňové zážitkové programy ako rozprávkové výpravy do jaskýň, veselé rodinné splavy, rozprávkový les a iné. Všetky naše aktivity sú realizované tímom skúsených ľudí z radov pedagógov, študentov pedagogiky, herectva alebo psychológie, lektorov detských pohybových cvičení a vysokoškolských študentov. Sú plní nadšenia, detskej hravosti a schopnosti šalieť s deťmi, ale i napriek tomu plní zodpovednosti a schopnosti byť zdravým príkladom pre Vaše deti.

V krajine zázrakov čarujú lesné víly, tancujú bosorky, či šantia šašovia. 

Tešíme sa na Vás !

Ponuka pre deti

Z našich veselých rodinných programov: ZVIERATKOVO, ŠMOULKOVINY, VEĽKONOČNÉ JARNÉ ČAROVANIE, KRAJINA ZÁZRAKOV, ROZPRÁVKOVÁ VÝPRAVA DO JASKYNE, RODINNÉ SPLAVY a iné.

Fotografie k ponuke