Späť

SmartBaby

Sarisske Bohdanovce 166
08205, Sarisske Bohdanovce
Slovensko
Zobraziť na mape!

SmartBaby

Slovensko

Kurz pre bábätká od narodenia do 13 mesiacov, ktorých účelom je pomôcť rozvíjať bábätko, prostredníctvom stimulácie zmyslov.

E-mail: info@smartbaby.sk
Telefón: 0915466006
Webstránka: www.smartbaby.sk

Základné informácie

Základné informácie

Smart Baby ponúka kompletný program aktivít, ktoré pomáhajú učeniu a rozvoju bábätiek od narodenia do 13 mesiacov. Bohaté a rôznorodé zmyslové zážitky a aktivity umožňujú bábätkám rozvíjať sa v každej sfére ich vývoja. Kurz ponúka možnosť stretávať sa a vybudovať si vzťahy s ostatnými rodičmi a bábätkami. * Aktivity sa menia každý týždeň, zakaždým ponúkame nové zážitky. * Veľa materiálov a kulís, ktoré používame, sú unikátne. * Aktivity sú vhodné aj pre bábätká so zmyslovým, alebo fyzickým postihnutím. * Všetky aktivity, vrátané masáže, uspávacie techniky a cvičenia sú sprevádzané veselou hudbou, ktorú bábätká milujú - od klasickej po rock and roll. Vy a vaše bábätko sa stanete súčasťou zaujímavých stretnutí so zvieratami v džungli, navštívite čarovnú krajinu, preskúmate podmorský svet, a to je len začiatok. Aktivity sa obmieňajú, každý týždeň sú v inej téme a zahŕňajú širokú škálu zaujímavých činnosti v sprievode hudby. Všetky aktivity sú vynikajúce pre rozvoj fyzický, sociálny, emocionálny, rozvoj jazykovej zručnosti, koordinácie, poznávania sveta, lásky k hudbe a koncentrácie, ktorá je potrebná pre ďalší rozvoj. Viac info na www.smartbaby.sk

Ponuka pre deti

Vieme, že malé deti sa učia najlepšie, keď používajú celé telo a všetky ich zmysly, SMART BABY vám ponúka veľa možností, kde sa vaše bábätko môže rozvíjať zábavnou formou. Na tomto kurze pre bábätká ponúkame aktivity, ktoré umožňujú rozvíjanie zmyslov pomocou zmyslových cvičení, posilnenie puta medzi rodičom a bábätkom, a zároveň podporujú rozvoj reči prostredníctvom používania znakovej reči, hudby, spevu a maňušiek. Bábätká sa na kurze začínajú oboznamovať s anglickým jazykom. Keďže bábätká milujú zvuky, riekanky a príbehy, učenie je pre nich prirodzené. Všetky aktivity sú vynikajúce pre rozvoj fyzický, sociálny, emocionálny, rozvoj jazykových zručností, koordinácie, poznávania sveta a lásky k hudbe. Bábätká sa učia koncentrácii čo je potrebné pre ďalší rozvoj a učenie. Nedávny výskum ukazuje, že najdôležitejším obdobím pre rozvoj sú prvé tri roky života dieťaťa. Kurz zahŕňa: • zmyslové cvičenia (vizuálne, čuchové, sluchové a hmatové). • rozvoj reči prostredníctvom používania znakovej reči, hudby, spevu a maňušiek. • učenie sa angličtiny pomocou pesničiek, riekaniek a hrania. • rozvoj fyzický, sociálny, emocionálny. • zosilnenie puta (masáž, dotýkanie, maznanie, tanec, hojdanie...).

Fotografie k ponuke