Späť

Súkromná bilingválna materská škôlka Bubbly

Alešovo nábrežie 6
04001, Košice
Slovensko
Zobraziť na mape!

Súkromná bilingválna materská škôlka Bubbly

Slovensko

Sme súkromná bilingvalna materská škôlka s pedagogikou Montessori s celoročnou prevádzkou. Našou ambíciou je vytvoriť zariadenie, ktoré bude schopné zabezpečiť všetky podmienky pre dobrý štart malých človiečikov do života.

E-mail: bubbly.skolka@gmail.com
Telefón: 0915775163
Webstránka: www.bubbly.sk/

Základné informácie

Základné informácie

Privítame Vás v príjemnom domácom prostredí, v škôlke, do ktorej deti radi chodia, kde sa starší učia pomáhať mladším, kde sa rešpektuje ich osobnosť, sloboda a dôstojnosť, podporuje sa talent a komplexný rozvoj osobnosti každého dieťaťa podľa jeho schopnosti a danosti. Nachádza sa v širšom centre mesta, s pohodlným prístupom a miestami na parkovanie. Počas celeho dňa komunikujeme s deťmi bilingválne - anglicky a slovensky s pedagogikou Montessori. Postupne sa u starších detí kladie väčší dôraz na anglický jazyk. Malé skupinky detí umožňujú individuálny prístup. Ponúkame profesionálne pedagogicku starostlivosť o Vaše dieťa, logopedickú a psychologickú poradňu.

Ponuka pre deti

Vašim deťom ponúkame priestory rodinného domu, ktoré boli upravené tak, aby sa v nich cítili ako doma, mali pocit istoty a bezpečia, miesto na hranie aj odpočinok Jazyk v Bubbly Komunikáciou v anglickom jazyku počas celého dňa sa deti nenásilnou a hravou formou učia jazyk a prirodzene (nevedomky) prechádzajú k jeho aktívnemu používaniu aj medzi sebou pri voľnej hre. Počas celého dňa je prítomný lektor s materinským jazykom anglickým a slovenská učiteľka. Deti tak majú možnosť rozlišovať ku komu sa akým jazykom prihovoria počas celého dňa. Školský dvor v Bubbly Umožňuje dostatok pohybu a priestor na hry, športovanie i otužovanie. Nábytok v interiéri bol vyrobený na mieru a spĺňa všetky bezpečnostné a hygienické kritériá.

Fotografie k ponuke