Späť

Tatralandia

Ráztocká 21
031 05, Liptovský Mikuláš
Slovensko
Zobraziť na mape!

Tatralandia

Slovensko

Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou je Aquapark Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise, letný Funpark Tatralandia, aj ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

E-mail: info@tatralandia.sk
Telefón: 0915/834 644
Webstránka: www.tatralandia.sk/

Základné informácie

Základné informácie

Na to aby ste si užili Tatralandiu, jeden deň nestačí. Je totiž ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie. Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 26 toboganom a šmýkačkám, atrakciám vo Funparku, celodennému programu s najväčším animačným tímom na Slovenku, či letným eventom. A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Ponuka pre deti

V Tatralandii nuda nehrozí ani v zime. Tropické teploty a strecha prepúšťajúca slnečné lúče sú garanciou letnej atmosféry. Ako pri mori sa budete cítiť aj vďaka animačnému tímu, ktorý sa počas celého dňa stará o zábavu malých aj veľkých. U nás si teda užijete nielen príjemný relax, ale aj pohyb v morskej vode, či zápolenie v najrôznejších súťažiach.

Fotografie k ponuke