Späť

Wachumba CK

Ambra Pietra 20
036 01, Martin
Slovensko
Zobraziť na mape!

Wachumba CK

Slovensko

Zážitkové tábory pre deti a školské pobyty

E-mail: info@wachumba.eu
Telefón: 043 3810 740
Webstránka: www.wachumba.eu

Základné informácie

Základné informácie

Wachumba je tu pre všetkých mladých ľudí, ktorých spája hlad po poznaní, túžba žiť naplno a neustále objavovať svet okolo seba. 

Vo Wachumbe už roky môžu nové dobrodružstvá zažiť 5-roční Wačumbáčikovia i 17-roční mladí ľudia. Každý rok sa do Wachumby vracajú, s Wachumbou vyrastajú a dospievajú, z Wachumby vystupujú do reálneho sveta dospelých, pripravení na ďalšie výzvy. Mnohí z nich sa k nám neskôr vracajú ako animátori a inštruktori, ktorí presne vedia, čo žiť Wachumbou znamená.

A to je to, čo robí Wachumbu výnimočnou! Tá jednoduchá a pritom silná myšlienka, že žiť treba naplno, mladosť užívať vo veľkom a všetko nové je len ďalšia výzva, pred ktorou netreba uhnúť. Aj preto nie je výnimkou, že vo Wachumbe nájdete deti, ktoré s ňou trávia celé svoje detstvo, od 5 rokov až po prah dospelosti, aby sa neskôr mohli vrátiť ako tí najlepší animátori a uzavrieť tak „Circle of life with Wachumba“.

Slovo Wachumba – čítaj „vačumba“, je svahilský výraz, ktorý znamená láska – láska k životu, láska k sebe, láska k ľudom a svojmu okoliu. My sme vytvorili slovenský význam slova Wachumba, čo znamená naozaj výnimočné tábory a školské pobyty vystavané na zážitkovej pedagogike, kde si účastníci môžu nájsť program presne podľa svojich záujmov a koníčkov. Kde naozaj rastú, spoznávajú a rozširujú svoj potenciál. Wachumba je jednoducho hravý a farebný detský svet vo veľkom a serióznom svete dospelých.

Ponuka pre deti

Z našej ponuky vyberáme:

denné tábory v Bratislaverozprávkové táboryjazykové táborytábory pre najmenšíchzážitkové tábory pre mladších aj "násť ročných"jazdecké tábory, tenisové táboryfloorbalové táboryadrenalínové táboryputovné expedičné táborydivadelné tábory, tanečné táboryumelecké tábory"vodné" oddychové tábory

Fotografie k ponuke