Späť

Wellness Hotel Chopok

Demänovská Dolina 20
3101, Liptovský Mikuláš
Slovensko
Zobraziť na mape!

Wellness Hotel Chopok

Slovensko

Wellness Hotel Chopok **** je nádherný novopostavený hotel v srdci Liptova. Samotný hotel je luxusne zariadený a plne spĺňa štandard štyroch hviezdičiek.

E-mail: rezervacie@hotelchopok.sk
Telefón: 00421 / 44 / 559 14 90
Webstránka: www.hotelchopok.sk

Základné informácie

Základné informácie

Hotel sa nachádza hneď na začiatku najväčšieho a najnavštevovanejšieho lyžiarskeho a turistického strediská Jasná, Nízke Tatry v obci Demänovská dolina.

Pre rodiny s deťmi ponúka širokú paletu služieb. Personál je plne stotožnený s malými deťmi v reštaurácii a v iných spoločných priestoroch a preto je už teraz veľmi obľúbeným miestom práve pre rodiny a deti. 

V hoteli sa nachádza veľký bazén, i detský bazén a hotel sa orientuje na rôzne wellness služby. 

Ponuka pre deti

Hotel ponúka toto leto nazabudnuteľné zážitky so stavebnicami LEGO® - kopec zábavy, stavania, kreatívneho myslenia. Zabavia sa malí, i veľkí.

Ponuka pre väčšie deti je naozaj široká. V letnej sezóne, zimnej sezóne, počas prázdnin, i v obdobiach, keď je v hoteli viac detí, sa o všetky deti od troch rokov postarajú animátori. A to každý deň v čase od 09.00 do 21.00. Vymýšľajú kadejaké zábavy – či už je to kreslenie, ranná rozcvička, diskotéka, rôzne súťaže a hry. A to vonku, či vo vnútri.

V reštaurácii je pre deti pripravené detské menu, aj so sladkým prekvapením. Pre deti i dospelých s bezlepkovou diétou je pripravený kútik s takýmto jedlom a je naozaj dosť pestrý. Aj počas dňa nájdu rodičia pre deti v reštaurácii malé občerstvenie, či už sladké pečivo, alebo nápoje.

Vo vnútri hotela sa nachádza detský kútik pre deti na šantenie počas škaredého počasia. Vonku zasa nádherné veľké ihrisko s bezpečnými preliezkami, hojdačkami, tabuľou na kreslenie, či pieskoviskom.

Ani vrámci wellness programu neodídu deti na prázdno. Zapožičať si môžu župan a skúsiť napríklad detskú masáž, kde si príjemne oddýchnu a trošku ukľudnia svoje hlavičky. Wellness Hotel Chopok **** pre svojich detských hostí ponúka aj stolný futbal, airhockey, spoločenské hry, DVD rozprávky, či knižky.

 

Fotografie k ponuke